O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman, Javier Mascherano, Carles Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999/00

Statystyki

  • Dni w serwisie 3342
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 151

Komentarze

1

@sebsbastiams.fcb.fan92 pewnie tak.
Napiszę tylko co by nie było, jeżeli to zrobił to należy się kara i to wysoka. Jednak jeśli są to pomówienia to babeczka w drugą stronę powinna dostać to co groziło oskarzonemu

0

Tylko tak znaczy tak" — to ustawa zaostrzająca przepisy w sprawie gwałtu. Mówi ona, że zgoda na seks nie może być domyślna, a sam brak sprzeciwu to za mało. Nowe prawo mówi, że każdy stosunek bez wyraźnej zgody może być uznany za przestępstwo.27 sie 2022 za onetem.

Dosyć duży wysyp tego typu spraw w Hiszpanii. Zgłasza się potencjalna osobę i z automatu jest uważana za gwałciciela, dopiero później ma się bronić.
Tutaj zeznania nie pokrywają się z monitoringiem więc ciekawe co wyjdzie na samym końcu


0

@Doren01 na to wychodzi, afera kręcona na zdaniach z znakami "?"

1

Czy portal napisze o doniesieniach dziennikarzy RMF?

Cała afera z dupy, wszystko oparte na kłamstwie. Tekst WP fajnie zredagowany, same znaki zapytania, przypuszczenia, żadnego pewnika. Jak pozwą to nic nie wywalczą, sprostowania nie ma, a sprawa wyjaśniona. Oburzenie społeczeństwa jest, bo kaa mimo, że nic takiego nie padło :)

0

20 letnie umowy, na sponsora?!

Któryś z klubów posiada tak długoterminowe umowy sponsorskie?

Zobacz wszystkie

34

Przypadkiem z podwójną koroną nie rządzi Barcelona?

22

Bardzo przyjemny wywiad. Fajnie się czytało. Po raz kolejny brawa dla redakcji, która wykonuje kawał dobrej roboty na tej stronie!

18

Na meczu ochrona ma nie dopuścić do pojawienia się niebezpiecznych osób na stadionie w celu ochrony osób tam obecnych, służby te nie są tam tylko dla zawodników!

11

za Peraza :P bo niby za co innego?:)

7

Mimo wszystko był w kadrze, uczestniczył w treningach i w każdej chwili był gotowy wyjść na boisku. Jest to lepsze reprezentowanie swego narodu niż siedzenie z brzuchem przed TV i wyśmiewanie innych.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?