1

@filip73 jak jeszcze cen nie obniżyli to się benzyną polewałem, żeby ludzie wiedzieli, że się powodzi

0

@mekston Oby w drugim i trzecim też

13

@BorzyKrzys Przecież bosak nie przejmuje się tym co jest dobre dla kraju tylko tym co bazując na ostatnich danych odnośnie nastrojów anty-ukrainskich pomoże w sondażach jemu samemu.

2

@Jonyx Że lepszy mądry głupiec niż głupi mędrzec

0

@Zoker Tak, acz raczej w artystycznym kontekście, a to w linku to chyba komercyjne wydarzenie.

0

@Zoker Nie. W ogóle myślałem, że plot twistem będzie ona jako modelka, wtedy na pewno bardziej bym się zastanowił.

2

W FMie też zawsze go wypożyczam

3


Mogę im go zawieźć

0

@BojanKriKicz memento mori

0


Giba się jak wiadomo kto @TR3YWAY

2

@reloaded No Alvarez jest centralną postacią z dużą pensją. W lm zaszedł dalej niż Barcelona a w finale o trofeum sam zawalił

0


Na mundial wolne to paletkami grają dobrze

1


No tak średnio bym powiedział xd

1


Brak Amerykanek chyba najbardziej zaskakuje biorąc pod uwagę ranking

6

@Kozinho. To akurat zły pomysł. Tylko faworyci by wygrywali. Ja bym zrobił od razu fazę Play off 1/128 z rozstawieniem. Wtedy moglibyśmy dostać jakieś super sensacje

5

@Nazio_87 de laurentiis mówi to Panu coś xd

0

@Nazio_87 W dorosłym nic bym nie zmienił, a w dzieciństwie to mocno nierealnie brzmi żebym np. ćwiczył inteligencję emocjonalną.

4

@Batys 120 to raczej i tak za dużo

7

Alvarez to ma chyba więcej klauzul w kontrakcie niż atomów w uniwersum xd

1

@BorzyKrzys jak mają 231 mandatów na premiera to po co im mój głos

9


Can't stop Won't stop

6

@kocuur Ja obstawiał bym niespodziewany scenariusz - otwarcia, o wszystko, o honor

7

@Salchent Lecę pierwszym lotem do Barcelony i stawiam Laporcie obiad

13


Julian był im obiecany 3000 lat temu

7

@Roobo W tym samym świecie odwołali mundial 2018 i naszą obronę na dekadę zamurował Umtitti

0

Saba spacer do finału. W finale wygra na pewno Związek Radziecki. Taka moja prawda tenisa

7


A nie jakieś Alvarezy

10

@Arkon
"Z niewolnika nie ma pracownika"
"Barca nie ma pieniędzy/ma pieniądze"

0

Norwegia 4:0 Szwecja. No troszkę lepiej od naszych grają

1

@blakkudium witamy Jerzego Engela na forum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?