0

Źródło słabe ale oby prawda

0

@mateusz33 właśnie szkoda ja uwielbiam gównoburze w polskich mediach z grzmotami Tomaszewskiego na czele. I wstawać na mecze by była motywacja

6

Kolejny wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy

0

Tchouaméni: Nie jest prawdą, że z Fede to była bójka czy że zadawałem ciosy


Czyli jednak rzeczywiście wina stołu

0


Ale mają PR xd

1

W faulach trzymamy poziom xd

0

Dobry chłopak pamięta Trupinowi gola przeciwko białym to dał się mu wykazać

2

Ale widząc zaangażowanie w takich meczach tylko rośnie moja opinia o Lidze Narodów

0

@kcule14 Mistrz Anglii Lester Szity go wzięło

3


W lm świetny sezon, ale za te ogony w lidze to top10 złotej piłki będzie komedią

1

@macio_944 ale co ty mówisz przecież Barca nie odpowiada za media. Tak przynajmniej mi La bamba mówiła xd

3

Może nasi grają słabo, ale nie tak źle jak niektórzy


2

@BorzyKrzys Ja cały czas od lat team #SetienNaSelekcjonera

0

@FcPortoFan1999 Nawałki?

0

@Faro byłaby powtórka konfliktu z probierzem xd

3

Pamiętajmy, że 2:0 to niebezpieczny wynik

3

@Faro Odmówić Milanowi i Leverkusen by objąć Polskę to byłby gambit stulecia xd

2

Wynik może niekorzystny, ale za to jakby dał nam karnego to pewnie też byśmy spudłowali

0

@FcPortoFan1999 dostał wyrok w końcu?

2

@Kgorecki2500 Ja proponuję Siedlce

6

Czasami żarty piszą się same


2


@FcPortoFan1999 w USA powtórka Oski?

1

@Arden głodnemu chleb na myśli

4


Dobre chłopaki xd

2

@Arden Najlepszy duet to @Popitek12 z tudorem

18

@Luciano99 Najlepszy to jest zawód syn, jak oprócz tych zalet masz jeszcze rodzinny majątek

0

@FcPortoFan1999 Ale jak ofensywie i z polotem to chyba za dużo piłki w piłce dla ciebie Oski?

2

@Laminedependencia Wręcz przeciwnie. Wygrany zgarnia Lwów

0

@FcPortoFan1999 czyli nie oglądasz?

16


@July_6_BcN do Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?