Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Dzieci wiedzą więcej niż się komuś wydaje, a samobójstwa zdarzają się również z powodów wykluczenia seksualnego. Nie da się moim zdaniem w tym wypadku ominąć tematu. Chodzi tylko o przekaz w odpowiednim wieku po to, żeby nie było na lekcjach z tego więcej śmiechu niż pożytku. Tak, kadra musi być w tym przedmiocie bardzo delikatna i dobrze wykształcona.
0
@Frimpong Byle nie choroby PRLu, wiatrówka i różyczka. No. może jeszcze wszawica:)
1
@Kgorecki2500 Wyraźnie cofnął się w rozwoju do dzieciństwa. Z tym, że w tym wieku, to zaczyna być normalne, a co za tym idzie zrozumiałe. No chyba, że Putin obiecał mu nieśmiertelność i tak się cieszy.
0
@July_6_BcN No tak. Najlepszy byłby zawsze złoty środek, wiadomo, Ale nawet gdyby perpetuum mobile istniało też nie załatwiło by wszystkiego. Ja staram się zrozumieć każdy pogląd i wyważyć swój, bo nie znoszę skrajności. No chyba, że ktoś wchodzi z buciorami do mojego ogródka. Wtedy, przyznaję, nie ma zmiłuj. Sądzę, że zła nie jesteś. Nieraz, może brakuje Ci odrobiny dystansu. Ale spokojnie, to przyjdzie z wiekiem:)
0
@July_6_BcN aaa. To dobrze, bo już myślałem, że Ty zła kobieta jesteś:)
1
@July_6_BcN Skoro tak, to skąd te obawy.
1
@Comentateiro Może liczy na coś w spadku:) O ile ma na co:)
0
Nie wydaje mi się na ten moment to słuszne. Nie oceniając De Jonga, to jednak w pomocy mamy większe możliwości po powrocie Bernala.
0
@bart_azz Musi zacząć próbować, bo chłopak ze stali nie jest.
1
Dobrze, że dołączył w końcu Szwed do pierwszej drużyny. Flick będzie wreszcie mógł dać mu odpocząć i spróbować innych wariantów.
1
@Comentateiro @LambiPL Przecież oni tam byli od zawsze.
0
@Antimadridista_WR Moje bije dla PL.
0
No i Araucho wypadł z rytmu meczowego:)
6
@Romariofcb No 1:2 z Finlandią bez Roberta. Da się.
1
@Stinger_ I został królem strzelców.
1
Ale byłby numer jakbyśmy awansowali n MŚ i znowu spotkali na swojej drodze Argentynę:) Na 1974 rok raczej bym nie liczył, ale piłka jest okrągła a bramki są dwie, jak mawiał Kazimierz Górski.
0
@BonusKillerA kto oprócz Skorupskiego, który też miał wpadkę, rozegrał wczoraj fantastyczny mecz. Daruj sobie te frazesy.
4
@Romariofcb I w drugą stronę. Uratowany remis z Holandią bez lewego na boisku, a hejterzy dostają padaczki.
7
@Coveta Oczywiście. Zawiść.
0
@FloroFloro faunafauna
0
Miał strzelać z połowy boiska? Podania do niego były niecelne, więc wychodził z pola karnego i cofał się robiąc miejsce dla innych, a ci i tak nie potrafili tego wykorzystać.
0
@korn234 Ty, to mecze oglądasz, czy słuchasz borków i czytasz fabregasów. Masz prawo do swojego zdania, ale jesteś zbyt jednowymiarowy, żebyś mógł mnie przekonać swoimi frazesami.
3
@KibicBarcy84 Lewandowski w pierwszej połowie zrobił swoje wyciągając obrońców z pola karnego robiąc miejsce kolegom. Nie mógł wtedy wykończyć akcji, których oni nie wykorzystali.
0
Mój tyciutki optymizm na dziś w zupełności wystarczył. Szkoda tej awantury przed meczem w Finlandii, bo dziś, to my moglibyśmy rozdawać karty przed rewanżem z Holandią w Polsce. Probierz, to była jednak popierdułka.
1
Obciachu jakiegoś szczególnego narazie nie ma. Autobus w obronie trochę na dziurawych oponach, a jak rusza do przodu, to wyraźnie brakuje mu zbieżności, ale, to przecież Holandia.
21
Bez owijania w bawełnę. To mi się podoba.
2
To akurat jest proste. Przedtem wałki kręcili i nikt nie miał prawa z tym dyskutować, patrz słynna ręka Boga Maradony. Teraz kręcą wałki na żywo nie mogąc powiedzieć, że nie zauważyłem.
0
@Czajka90 To bezczelność wytykać komuś beszczelność:)
0
Nic dziwnego, a co za tym idzie, ciekawego.
0
@LambiPL To ciekawe po co tam wepchnęli ość:)