1

@michal26 Dzieci wiedzą więcej niż się komuś wydaje, a samobójstwa zdarzają się również z powodów wykluczenia seksualnego. Nie da się moim zdaniem w tym wypadku ominąć tematu. Chodzi tylko o przekaz w odpowiednim wieku po to, żeby nie było na lekcjach z tego więcej śmiechu niż pożytku. Tak, kadra musi być w tym przedmiocie bardzo delikatna i dobrze wykształcona.

0

@Frimpong Byle nie choroby PRLu, wiatrówka i różyczka. No. może jeszcze wszawica:)

1

@Kgorecki2500 Wyraźnie cofnął się w rozwoju do dzieciństwa. Z tym, że w tym wieku, to zaczyna być normalne, a co za tym idzie zrozumiałe. No chyba, że Putin obiecał mu nieśmiertelność i tak się cieszy.

0

@July_6_BcN No tak. Najlepszy byłby zawsze złoty środek, wiadomo, Ale nawet gdyby perpetuum mobile istniało też nie załatwiło by wszystkiego. Ja staram się zrozumieć każdy pogląd i wyważyć swój, bo nie znoszę skrajności. No chyba, że ktoś wchodzi z buciorami do mojego ogródka. Wtedy, przyznaję, nie ma zmiłuj. Sądzę, że zła nie jesteś. Nieraz, może brakuje Ci odrobiny dystansu. Ale spokojnie, to przyjdzie z wiekiem:)

0

@July_6_BcN aaa. To dobrze, bo już myślałem, że Ty zła kobieta jesteś:)

1

@July_6_BcN Skoro tak, to skąd te obawy.

1

@Comentateiro Może liczy na coś w spadku:) O ile ma na co:)

0

Nie wydaje mi się na ten moment to słuszne. Nie oceniając De Jonga, to jednak w pomocy mamy większe możliwości po powrocie Bernala.

0

@bart_azz Musi zacząć próbować, bo chłopak ze stali nie jest.

1

Dobrze, że dołączył w końcu Szwed do pierwszej drużyny. Flick będzie wreszcie mógł dać mu odpocząć i spróbować innych wariantów.

1

@Comentateiro @LambiPL Przecież oni tam byli od zawsze.

0

@Antimadridista_WR Moje bije dla PL.

0

No i Araucho wypadł z rytmu meczowego:)

6

@Romariofcb No 1:2 z Finlandią bez Roberta. Da się.

1

@Stinger_ I został królem strzelców.

1

Ale byłby numer jakbyśmy awansowali n MŚ i znowu spotkali na swojej drodze Argentynę:) Na 1974 rok raczej bym nie liczył, ale piłka jest okrągła a bramki są dwie, jak mawiał Kazimierz Górski.

0

@BonusKillerA kto oprócz Skorupskiego, który też miał wpadkę, rozegrał wczoraj fantastyczny mecz. Daruj sobie te frazesy.

4

@Romariofcb I w drugą stronę. Uratowany remis z Holandią bez lewego na boisku, a hejterzy dostają padaczki.

7

@Coveta Oczywiście. Zawiść.

0

@FloroFloro faunafauna

0

Miał strzelać z połowy boiska? Podania do niego były niecelne, więc wychodził z pola karnego i cofał się robiąc miejsce dla innych, a ci i tak nie potrafili tego wykorzystać.

0

@korn234 Ty, to mecze oglądasz, czy słuchasz borków i czytasz fabregasów. Masz prawo do swojego zdania, ale jesteś zbyt jednowymiarowy, żebyś mógł mnie przekonać swoimi frazesami.

3

@KibicBarcy84 Lewandowski w pierwszej połowie zrobił swoje wyciągając obrońców z pola karnego robiąc miejsce kolegom. Nie mógł wtedy wykończyć akcji, których oni nie wykorzystali.

0

Mój tyciutki optymizm na dziś w zupełności wystarczył. Szkoda tej awantury przed meczem w Finlandii, bo dziś, to my moglibyśmy rozdawać karty przed rewanżem z Holandią w Polsce. Probierz, to była jednak popierdułka.

1

Obciachu jakiegoś szczególnego narazie nie ma. Autobus w obronie trochę na dziurawych oponach, a jak rusza do przodu, to wyraźnie brakuje mu zbieżności, ale, to przecież Holandia.

21

Bez owijania w bawełnę. To mi się podoba.

2

To akurat jest proste. Przedtem wałki kręcili i nikt nie miał prawa z tym dyskutować, patrz słynna ręka Boga Maradony. Teraz kręcą wałki na żywo nie mogąc powiedzieć, że nie zauważyłem.

0

@Czajka90 To bezczelność wytykać komuś beszczelność:)

0

Nic dziwnego, a co za tym idzie, ciekawego.

0

@LambiPL To ciekawe po co tam wepchnęli ość:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?