0

@Pomimo27 Życie, to nie je/bajka.

1

@Stinger_ Barceloniarze się zaznaczają.

2

Największe sensacje tej rundy, to przegrana Szwecji z Kosowem i dwucyfrówka Norwegów z Mołdawią.

2

@blakkudium Można podawać?

0

Tylko czy Yamal będzie podawał Haalandowi.

2

@Kgorecki2500 Co tam się musiało dziać, jak u nas na pal wbijali.

1

Czy to jest ta Mołdawia z którą my nie mogliśmy wygrać???

1

@blakkudium Takie tam grosze.

2

Rashford na ławce? A podobno w poprzednim meczu tak zaczarował:)

0

@lukmrz Lata świetlne.

2

Brzęczek daje radę z młodzieżówką. 4:0 z Armenią i lider tabeli. Teraz czas na Włochy i Szwecję.

1

Quo Vadis Yamalu.

15

Ten luz powoli zmienia się w arogancję. Chłopak gra w sprzyjającym mu środowisku, a kompletnie nie zauważa innych. Oni też chcieliby zdobywać nagrody nie będąc uzależnionymi od fochów kolegi.

0

To i tak był piękny sen.

1

Siła złego na jednego. Każda okazja jest dobra, żeby przyczepić się do Barcelony.

4

Teraz już wszyscy wiedzą, że ból dupy, może być bardzo poważny, więc proszę nie szafować tym określeniem bezpodstawnie:)

0

Zdrowia gladiatorze i szybkiego powrotu.

0

Lewy przy trzeciej bramce, asysta drugiego stopnia po przechwycie na naszej połowie. Sam odebrał, sam pobiegł, sam podał, sam przyjął, sam strzelił i sam prawie dobił. Ktoś niezadowolony?

1

@MesQueUnClub_87 Tak. Wolę już chaotycznego Świderskiego lub nieobliczalnego Piątka.

1

@MesQueUnClub_87 Bał się włożyć nogę tam gdzie Gavi wcisnął by głowę.

2

Nie każdy sędzia gwizdnął by ten faul.

0

Mamy potwierdzenie, że gra na dwóch napastników znowu się nie sprawdza.

7

Jak to było? Zszedł Lewy i gra stanęła.

0

@Criss18Barca Wszyscy się boją że urządzi ustawkę.

6

Jedno dobre podanie i Lewy daje znać o sobie.

1

Lewandowski właśnie od tego jest. Szczury do nory.

1

@Kessie To których jest więcej.

1

@Konradowskyy Ale tylko wykonanie. Ja zakochałem się w oryginale będąc w kinie i pomimo, że uwielbiam Gans'ów, zdania nie zmienię.

0

@TR3YWAY No tak, ale dzisiaj mamy szansę wyjść z tej walki zwycięsko:)

1

@FcPortoFan1999 Do Rancza go na bez/mózgowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?