Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Lubisz sobie złapać za fałda?
0
@JordiAlbion Ma nawet konto @stano123
2
O kurła Yamal odpoczywa, mam nadzieję że nie będzie musiał wchodzić
0
@michal26 Pogódźcie się lepiej w końcu że Abramowicz nigdzie nie pójdzie bo to jest jej psiapsi
0
@snupson To jest że nie umiesz czytać panie kolego
5
Iga z nią po prostu już nigdy nie wygra xD
0
@FcPortoFan1999 Ty no nie wiem w sumie jak tak teraz se myślę z tą mączką, myślałem że grały już na tej nawierzchni razem
7
@Kessie Robercik chyba był u Was opony wymieniać
0
@FcPortoFan1999 No na pewno nie plażowa panie kolego
0
@FcPortoFan1999 Myślę że w tym przypadku piłka
0
Kurs 3.4 na Ostapenko to bardzo dobry value, ale mam nadzieję że Iga w końcu przełamie klątwę prosiaka
10
@blakkudium Oczywiście że pan który nam walnął hattricka
0
@Herato No czat jest całkiem kozacki na ten moment, a będzie tylko lepszy. Oczywiście kosztem naszej prywatności xD
5
@Elmati77 Chłop co wklepał w GPT i nawet się nie przyzna
2
@Gaz Oczywiście że jedynka, La ligę i PK już się nawygrywaliśmy, a w LM jest biednie
2
@Encore Piki fukin blajndes
19
@Vurt Na pewno nie tryplet madryciaków
0
@Nazio_87 Na tym samym co tutaj
11
Lucek co troluje tam madrycioków na ich stronie pod głównym artykułem xD
0
@BorzyKrzys madryciaki to był Nawrocki oczywiście
3
Jak madryciaki wyjdą tak zmotywowane jak dziś Borussia to Arsenal też się może zesrać w gacie, jutro to dopiero będzie ciekawie
2
Pewni awansu zaczynają chyba powoli nie być pewni
0
Niesamowite, no bardziej koncertowo nie da się zdupić kontry
0
@Lucyffffer1922 Dokładnie tak
0
@Lucyffffer1922 Kto panikuje chłopak, po prostu beka z gości co nie mają za grosz pokory
0
Teraz człowiek sobie przypomina wszystkich tych którzy tak pewni byli awansu dzisiaj xD Dopóki dwumecz się nie skończy niczego nie można być pewnym
0
Real Madryt robi zdjęcia aparatem słuchowym
0
@MesQueUnClub_87 Dasz linka do tego który Ty używasz? Obczaję sobie
1
@MesQueUnClub_87 Łatwo się to czyści? I można normalnie oleju tam dać więcej jak się chce mieć bardziej tłustą potrawę?
1
@Azazel_Pazuzu Oczywiście że pochwa