3

@FcPortoFan1999 Lubisz sobie złapać za fałda?

0

@JordiAlbion Ma nawet konto @stano123

2

O kurła Yamal odpoczywa, mam nadzieję że nie będzie musiał wchodzić

0

@michal26 Pogódźcie się lepiej w końcu że Abramowicz nigdzie nie pójdzie bo to jest jej psiapsi

0

@snupson To jest że nie umiesz czytać panie kolego

5

Iga z nią po prostu już nigdy nie wygra xD

0

@FcPortoFan1999 Ty no nie wiem w sumie jak tak teraz se myślę z tą mączką, myślałem że grały już na tej nawierzchni razem

7

@Kessie Robercik chyba był u Was opony wymieniać

0

@FcPortoFan1999 No na pewno nie plażowa panie kolego

0

@FcPortoFan1999 Myślę że w tym przypadku piłka

0

Kurs 3.4 na Ostapenko to bardzo dobry value, ale mam nadzieję że Iga w końcu przełamie klątwę prosiaka

10

@blakkudium Oczywiście że pan który nam walnął hattricka

0

@Herato No czat jest całkiem kozacki na ten moment, a będzie tylko lepszy. Oczywiście kosztem naszej prywatności xD

5

@Elmati77 Chłop co wklepał w GPT i nawet się nie przyzna

2

@Gaz Oczywiście że jedynka, La ligę i PK już się nawygrywaliśmy, a w LM jest biednie

2

@Encore Piki fukin blajndes

19

@Vurt Na pewno nie tryplet madryciaków

0

@Nazio_87 Na tym samym co tutaj

11

Lucek co troluje tam madrycioków na ich stronie pod głównym artykułem xD

0

@BorzyKrzys madryciaki to był Nawrocki oczywiście

3

Jak madryciaki wyjdą tak zmotywowane jak dziś Borussia to Arsenal też się może zesrać w gacie, jutro to dopiero będzie ciekawie

2

Pewni awansu zaczynają chyba powoli nie być pewni

0

Niesamowite, no bardziej koncertowo nie da się zdupić kontry

0

@Lucyffffer1922 Dokładnie tak

0

@Lucyffffer1922 Kto panikuje chłopak, po prostu beka z gości co nie mają za grosz pokory

0

Teraz człowiek sobie przypomina wszystkich tych którzy tak pewni byli awansu dzisiaj xD Dopóki dwumecz się nie skończy niczego nie można być pewnym

0

Real Madryt robi zdjęcia aparatem słuchowym

0

@MesQueUnClub_87 Dasz linka do tego który Ty używasz? Obczaję sobie

1

@MesQueUnClub_87 Łatwo się to czyści? I można normalnie oleju tam dać więcej jak się chce mieć bardziej tłustą potrawę?

1

@Azazel_Pazuzu Oczywiście że pochwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?