Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaPo Wyobraź sobie że Polska również posiada górskie tereny, na których potrafi zalegać dużo śniegu i jako ich mieszkaniec nie mogę nie wyśmiać tegoż ignoranckiego pytania, bez 4x4 i dobrych zimowych opon nie da się komfortowo jeździć po Podhalu w zimie
0
Tym własnym kryterium jest wielkość koperty od pana Pereza
2
@Cule1234 A za 20 lat będzie próbował wygrać wybory Yamalem
0
@Comentateiro Pod względem bycia podbijanym terytorium?
12
Aha to po za weekendem można przekręcać Barcelonę, w sobotę czy niedzielę nie można bo grzech
3
@SinMistico No popatrz a ja mam wśród znajomych madrycioków i idzie z nimi normalnie pogadać, a może to z Tobą nie da się pogadać bo emanujesz nienawiścią?
0
@tomek8756 Patrząc na flagi obok nicku tejże pani z całą pewnością można zakładać że owy komentarz świadczy o bólu dupy z powodu niewinnego żartu
3
Ile botów na La bambie piszących to samo xD
0
@matirix20 Szkoda samochodu
1
@Gary To jakbym miał topke z całej trylogii wziąć to u mnie podium z Vice City
1. Bryan Adams - Run to you
2. Spandau Ballet - Gold
3. Kim Wilde - Kids in America
San Andreas:
1. Faith no More - Midlife Crysis
2. Rod Stewart - Young Turks
3. L7 - Pretend We're Dead
GTA 3:
1. Elizabeth Daily - I'm hot Tonight
2. Paul Engemann - Push it to the limit
3. Lucy - Forever
1
@Gary Hold the line w San Andreas, zaś w Vice City była ich druga równie dobra nuta czyli "Africa"
1
@Walker Jak z Vice City to zapodam też mój faworyt:
A z San Andreasa niech będzie:
0
@clyde Mam tak z kilkoma co najmniej, Kingdom Come Deliverance, Spiderman, Uncharted, trzeba do nich wrócić i dokończyć ale jakoś się nie chce i inne gry ciekawsze są po drodze xD Aha no i Cyberpunk
1
@Safrani Quartery to takie ledwo za kostkę, a sneakery czy tam sneakersy (nie mylić z batonikiem) to pod kostkę
1
@Safrani Tylko czarne quartery na zimę i sneakersy na lato
4
@VegetaPolska On taki nie jest
0
@malypuzon Przed nami też rozłożyli nogi, nie ich wina że przed tymi nogami mieli impotentów
11
Ale wszyscy inni czują Robcio, z całym szacunkiem do Ciebie, ale pogódź się z tym że powinieneś być już tylko zmiennikiem jakiejś mocnej dziewiątki, problem tylko w tym że takiej nie posiadamy
1
@severius Nie Mielec tylko Santiago Bernabeu
0
@Derpowsky @RozowaPantera Z którego października panowie, może trafimy na bliźniaka urodzinowego, ja z pierwszego oktobera
1
@Arden Tak jak nick
1
@AmigoBlancos Gratulację, chociaż niewielką część odzyskałeś tego co tam wtopiłeś
0
@wyrek No i co w tym dziwnego, tak jest z każdym sportowcem który ma ogromny potencjał, Yamala też pompowali, dalej pompują i świetnie mu to służy jak na razie
1
@Stinger_ 3 złote medale olimpijskie, wszystkie konkursy na czterech skoczniach na jednej imprezie, no to będą ciężkie do przebicia rzeczy, ale na pewno Kacper ma ogromny potencjał
5
Ale jajca Kacper podium w próbnej, no gdyby tak powtórzyć dwa następne skoki
0
@Krzychu102016 Laptop za 2 tysie to będzie dobry, ale do uruchomienia excela
0
@damianex10
1. Barszcz Ukraiński
2. Pomidorowa na rosole
3. Kwaśnica
Ale generalnie jest tyle dobrych zup, że możnaby spokojnie to podium poszerzyć
1
@July_6_BcN Najlepszy rocznik
3
@Kozinho. Ja to bym se w Strawberry zamieszkał, a najlepiej to na własnej farmie
5
@paweldunajecfcb "Ja i mój Patelson" profesora Popitka