0

@PaPo Wyobraź sobie że Polska również posiada górskie tereny, na których potrafi zalegać dużo śniegu i jako ich mieszkaniec nie mogę nie wyśmiać tegoż ignoranckiego pytania, bez 4x4 i dobrych zimowych opon nie da się komfortowo jeździć po Podhalu w zimie

0

Tym własnym kryterium jest wielkość koperty od pana Pereza

2

@Cule1234 A za 20 lat będzie próbował wygrać wybory Yamalem

0

@Comentateiro Pod względem bycia podbijanym terytorium?

12

Aha to po za weekendem można przekręcać Barcelonę, w sobotę czy niedzielę nie można bo grzech

3

@SinMistico No popatrz a ja mam wśród znajomych madrycioków i idzie z nimi normalnie pogadać, a może to z Tobą nie da się pogadać bo emanujesz nienawiścią?

0

@tomek8756 Patrząc na flagi obok nicku tejże pani z całą pewnością można zakładać że owy komentarz świadczy o bólu dupy z powodu niewinnego żartu

3

Ile botów na La bambie piszących to samo xD

0

@matirix20 Szkoda samochodu

1

@Gary To jakbym miał topke z całej trylogii wziąć to u mnie podium z Vice City
1. Bryan Adams - Run to you
2. Spandau Ballet - Gold
3. Kim Wilde - Kids in America

San Andreas:
1. Faith no More - Midlife Crysis
2. Rod Stewart - Young Turks
3. L7 - Pretend We're Dead

GTA 3:
1. Elizabeth Daily - I'm hot Tonight
2. Paul Engemann - Push it to the limit
3. Lucy - Forever

1

@Gary Hold the line w San Andreas, zaś w Vice City była ich druga równie dobra nuta czyli "Africa"

1

@Walker Jak z Vice City to zapodam też mój faworyt:


A z San Andreasa niech będzie:

0

@clyde Mam tak z kilkoma co najmniej, Kingdom Come Deliverance, Spiderman, Uncharted, trzeba do nich wrócić i dokończyć ale jakoś się nie chce i inne gry ciekawsze są po drodze xD Aha no i Cyberpunk

1

@Safrani Quartery to takie ledwo za kostkę, a sneakery czy tam sneakersy (nie mylić z batonikiem) to pod kostkę

1

@Safrani Tylko czarne quartery na zimę i sneakersy na lato

4

@VegetaPolska On taki nie jest

0

@malypuzon Przed nami też rozłożyli nogi, nie ich wina że przed tymi nogami mieli impotentów

11

Ale wszyscy inni czują Robcio, z całym szacunkiem do Ciebie, ale pogódź się z tym że powinieneś być już tylko zmiennikiem jakiejś mocnej dziewiątki, problem tylko w tym że takiej nie posiadamy

1

@severius Nie Mielec tylko Santiago Bernabeu

0

@Derpowsky @RozowaPantera Z którego października panowie, może trafimy na bliźniaka urodzinowego, ja z pierwszego oktobera

1

@Arden Tak jak nick

1

@AmigoBlancos Gratulację, chociaż niewielką część odzyskałeś tego co tam wtopiłeś

0

@wyrek No i co w tym dziwnego, tak jest z każdym sportowcem który ma ogromny potencjał, Yamala też pompowali, dalej pompują i świetnie mu to służy jak na razie

1

@Stinger_ 3 złote medale olimpijskie, wszystkie konkursy na czterech skoczniach na jednej imprezie, no to będą ciężkie do przebicia rzeczy, ale na pewno Kacper ma ogromny potencjał

5

Ale jajca Kacper podium w próbnej, no gdyby tak powtórzyć dwa następne skoki

0

@Krzychu102016 Laptop za 2 tysie to będzie dobry, ale do uruchomienia excela

0

@damianex10
1. Barszcz Ukraiński
2. Pomidorowa na rosole
3. Kwaśnica

Ale generalnie jest tyle dobrych zup, że możnaby spokojnie to podium poszerzyć

1

@July_6_BcN Najlepszy rocznik

3

@Kozinho. Ja to bym se w Strawberry zamieszkał, a najlepiej to na własnej farmie

5

@paweldunajecfcb "Ja i mój Patelson" profesora Popitka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?