Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234
Dla mnie wybór jest już oczywisty, nie wyobrażam sobie Kaczmarka kosztem Bołądzia
0
@Xxxbarca4ever
Chodzi o nieskończony wcześniej atak. W poprzednich meczach też wchodził na końcówki i przez niego było nerwowo
1
Kaczmarek jest fatalny, wchodzi na 2 akcję w meczu i 2 psuje
3
Fornal 139 km/h z zagrywki
0
@lntrowertyk
Staty nie mówią wszystkiego… zobacz sobie Nico na tym EURO. Bez gola czy asysty ale robi ogromną roznice
0
Ależ dobrze ogląda się mecz Paragwaj - Brazylia. Wszystko grane do przodu, żadnej zbędnej kopaniny. Brazylia świetna akcja bramkowa
0
Czy tu nie powinno być fair play że strony Brazylii i oddanie tego punktu?
0
Brazylia posypała się bez Leala
1
Leon mógłby czasem po prostej spróbować
0
@Xxxbarca4ever
Jakoś w żadnym meczu nie robią tego po każdej piłce a nigdy żadnego zabitego nie widziałem
0
Irytujące są te przerwy na wycieranie parkietu po każdej akcji
0
Ten kasztan na strzała Guler się cos pulta xd
0
Piękny jaki sfrustrowany xD
0
Ależ fatalny mecz Ukraina - Belgia. Wstyd by mi było na miejscu kibiców jednej jak i drugiej drużyny. Żałosna postawa
0
Ukraińcy sobie truchtają do zmiany, śmieszna drużyna, liczą tylko ze nie będzie remisu w drugim meczu
0
Jak widać zadowala nas podawanie sobie na własnej połowie przy wyniku 1-0
4
Zastanawia mnie tok myślenia Deschampsa. Mam w środku Tchouameniego i Kante to wrzucę tam na trzeciego betona Rabiota xD Aż prosi się o jakiegoś kreatywnego gracza, Griezmanna czy Zaire Emery
1
Kuman ma na bokach obrony/wahadlach Frimponga, Dumfriesa, Maatsena, a wystawia tam Geertruide i Ake. LOL
28
@NeroTFP1
Cringe. Lewandowski co by nie zrobił to sprawia wrażenie sztucznego. Ciężko pałać jakąś większą sympatią do chłopa, mimo tego jak wielkim jest piłkarzem.
0
Ależ Havertz jest rzadki
3
Chłop go trzyma za pas i nie ma nic xD
4
Musiala dobry drybling, kocie ruchy, niesamowicie zwinny ale brakuje mu konkretów gdy już dochodzi do pola karnego
0
@BorzyKrzys
Dokładnie, tak samo z absorbowaniem uwagi przez Lukaku. Nie są jasne te reguły.
0
Chyba znowu spalony???
0
Gdzie tam był spalony xD
0
Nie no Lukaku nie strzeli na tym Euro
0
Ma ktoś telewizor embylajt? Polecacie?
1
De Bruyne strasznie rzadki się robi. Nic dziwnego że pojawiają się plotki o Arabii
0
Leao druga żółta za symułke w tym turnieju
0
Z Barceloną wsadziłby pod poprzeczkę