Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko z takim betonowym środkiem grać coś kreatywnego. Kante potrzebuje takiego gracza u boku
1
Ten mecz jest gorszy niż Włochy - Hiszpania
2
Oglądanie Kante to przyjemność. Szkoda że nie gra już w Europie
1
Czy Frankowski miał celne podanie w tej połowie?
3
Huber serwis 131km/h. Mieć 2 gości w zespole którzy walą ponad 130km/h z zagrywki WOW
0
Ma ktoś statystykę ile było realnego czasu gry w tej polowie?
0
18 fauli w jednej polowie, chyba rekord
5
Jakie to są pipki, jakby im urwało część ciała po każdym wejściu… masakra
1
Fatalny ten mecz, ciągle się faulują
0
Orban to najgorszy piłkarz na tym turnieju
2
Miałem wygraną Chorwacji i 2 kartki Albanii. Dostali drugą kartkę w 94, strzelili w 95 XD
0
@Seledynowy
Dokładnie. Da się? Da się
0
@MesQueUnClub96
Na transfermarkcie wartość ta sama
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Może by tak wymiana Bruno Fernandes za De Jonga?
0
Bruno Fernandes świetny grajek. Jak ma piłkę to wiesz że zrobi z nią z coś dobrego
0
Dembele jak zwykle 0 wyczucia w tych nogach
0
Co za drewno. A Openda na ławce…
6
A wczoraj czytałem tu ze to będzie gowniany mecz
0
Już myślałem, że będziemy mieli pierwszy mecz bez gola do 30 minuty. Stanciu wyrównuje wynik Hiszpanii i trafia w 29'.
5
Okropny mecz Anglików
1
Gdzie wy tu karnego widzicie?
1
Saka to cień piłkarza sprzed 2 sezonów
3
Oby ruskie onuce dostały po pysku
1
Szymański bardzo słaby mecz
1
Flashbacki z Cionka ta bramka
1
Jaki ten Olmo jest gowniany
1
3 napastników kontuzjowanych XD
0
Kurde nieźle gramy jak na nas
1
Ten skład Włochów nie robi wrażenia
1
Była jakaś powtórka potwierdzająca że tam był out przy serwisie Alcaraza?