Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kwiecień się nie skończył i zaczynamy plotki transferowe. Niepodrabialni są dziennikarze w Hiszpanii.
19
Dajmy sobie z nim spokój. Szukać innej opcji
27
Niesamowite jaką robotę wykonał latwogang. To przeszło najśmielsze oczekiwania. Szacun dla każdego
0
@D10SLEO 10 latek mocniej by strzelił
2
@EzioAuditoreDF Dziś 3 pkt zaskoczą mnie bardziej niż ewentulana wygrana z Realem.
1
@Pablozeusz nieważne są czyste konta. Liczy się średnia straconych goli na mecz w Trofeów Zamora. Joan ma ogromne szanse na zwycięstwo
12
@Jakchcesz ewidentny wał i tyle. Nic nowego
3
@Ilka od dziś ręką można strzelać gole
9
Jak Tebas powiedział że Barca straci punkty to je straci
0
@Oster273727 kibic zasłabł
1
@KamQiX dokładnie tak
0
@Ptasior Od Atletico nie, ale PSG już tak
0
@Unique Dokładnie tak
1
@MateS Francja jak zawsze
3
@KmN taki mamy styl. Obrona jest ustawiona mega wysoko i im ciężko gonić te piłki
0
@ArterkHD klarowny karny
1
@sendesara Nie logo, a herb
0
@Maker0 Sam bym tak zrobił na jego miejscu
22
@Camel_46 Prędzej Fabregasa.
0
@Rogo123 chyba tak :)
1
@Bykunn Ale do zarabiania kasiorki pierwsi. Niestety żeby finansować ich jachty i odrzutowce trzeba biegać po boisku
0
@Bykunn Tak, tak. Traktujmy zawodowych piłkarzy jak panienki, bo nie zagrają dwóch meczów w 4 dni.
4
@Bykunn Normalnie. Lepiej skończyć sezon z tytułem mistrza Hiszpanii niż frajera sezonu
1
@MOLESTA Jestem tego samego zdania. Nie wolno lekceważyć tego meczu. Lige trzeba dowieźć między innymi tym meczem
7
@ArcziArtt szczerze? Według mnie może 10%
32
Racja przyznana. W ramach rekompensaty podyktujemy karnego dla Realu Madryt
1
@turhiay porażka jedna bramka też nie byłaby tragedią
2
@pt9 byliśmy mega osłabieni. Tylko przez to przegraliśmy
3
Dobra. Real wygra 3-0 czy jednak 3-1?
2
@PeRRy Niech przynajmniej poczeka do jutra, no ciekawi mnie to starcie z Atleti