5

Spina Atleti z Barcą robi większe zamieszanie niż jutrzejszy finał LM. Samo słowo Barcelona robi szum w tv/prasie/internecie.

5

@SenoX można cały rok kupować. Okienko to tylko czas rejestracji

30

Cóż zrobić jak największym osiągnięciem jest wyrzucenie z LM Barcelony

8

A myślałem, że przegrywając wszystko co tylko można już bardziej nie da się kompromitować

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@aldewir Nie musi się otwierać. Transfery można przeprowadzać cały rok

8

Wszystkie fajnie, ale LM mamy wygrać Blade, Kounde i Christensenem?

3

@kaamil1910 Raczej reprezentacja

0

@Nazio_87 45 zł

1

@ranger3120 AMQ14C

4

Gordon ląduje w BCN za 40 minut. Piękna sprawa

0

@Janas11224 Chyba od poniedziałku mają

1

@nosiu95 Malcom?

2

@ShawnC jak można było odpuścić takiego grajka to nie mam pytań

2

@xvcWinterSoldier ani nikt oprócz Tebasa nie wie czy mieścimy się w limitach

1

@Destroyer_of_Worlds No odpowiedziałeś sobie ostatnim zdaniem :)

4

Chłop okej, ale nie za takie pieniądze.

24

Piękny filmik zmontowali. Gdyby nie kontuzja Fermina to byłoby dziewięciu

0

@Encore Nie dziwię się, że kupił ponad 100 mieszkań w Madrycie

1

@mientusek1407 Łatwogang. Pewnie jedna z bardziej rozpoznawalnych osób obecnie w Polsce.

1

@Dracco Na ławkę na pewno nie. Aczkolwiek jakieś stanowisko w klubie na pewno dostanie bez problemu

7

Christensen to zostaje chyba by lekarze mieli robotę w szpitalach. Wzmocnienie na przyszły sezon jak znalazł

15

@djaskol No nie do końca. Rehabilitacja i powrót do formy to ciężka praca przed nim

0

@Walilko Ciekawe skąd pieniązki na niego, bo kosztowałby kosmiczne pieniądze

6

@clyde Jeśli nas kibiców to ruszyło to nawet trudno sobie wyobrazić odczucia tego chłopaka. Niech wraca do zdrowia

24

Lepiej niech przeprosi kibiców Barcelony, że grał taką padake.

1

@takisobiektos Jasne, że mają szanse, ale PSG jest drużyną zdecydowanie lepszą. Jak PSG nie wygra LM to będzie dla mnie spore zaskoczenie IMO

0

@buglikos Każdy ino nie Brazol

4

@BorzyKrzys Arsenal o LM to może co najwyżej jeszcze długo pomarzyć

1

@barcuśl zarówno Barca jak i Betis grają o pietruszkę. Tylko tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?