Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Spina Atleti z Barcą robi większe zamieszanie niż jutrzejszy finał LM. Samo słowo Barcelona robi szum w tv/prasie/internecie.
5
@SenoX można cały rok kupować. Okienko to tylko czas rejestracji
30
Cóż zrobić jak największym osiągnięciem jest wyrzucenie z LM Barcelony
8
A myślałem, że przegrywając wszystko co tylko można już bardziej nie da się kompromitować
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@aldewir Nie musi się otwierać. Transfery można przeprowadzać cały rok
8
Wszystkie fajnie, ale LM mamy wygrać Blade, Kounde i Christensenem?
3
@kaamil1910 Raczej reprezentacja
0
@Nazio_87 45 zł
1
@ranger3120 AMQ14C
4
Gordon ląduje w BCN za 40 minut. Piękna sprawa
0
@Janas11224 Chyba od poniedziałku mają
1
@nosiu95 Malcom?
2
@ShawnC jak można było odpuścić takiego grajka to nie mam pytań
2
@xvcWinterSoldier ani nikt oprócz Tebasa nie wie czy mieścimy się w limitach
1
@Destroyer_of_Worlds No odpowiedziałeś sobie ostatnim zdaniem :)
4
Chłop okej, ale nie za takie pieniądze.
24
Piękny filmik zmontowali. Gdyby nie kontuzja Fermina to byłoby dziewięciu
0
@Encore Nie dziwię się, że kupił ponad 100 mieszkań w Madrycie
1
@mientusek1407 Łatwogang. Pewnie jedna z bardziej rozpoznawalnych osób obecnie w Polsce.
1
@Dracco Na ławkę na pewno nie. Aczkolwiek jakieś stanowisko w klubie na pewno dostanie bez problemu
7
Christensen to zostaje chyba by lekarze mieli robotę w szpitalach. Wzmocnienie na przyszły sezon jak znalazł
15
@djaskol No nie do końca. Rehabilitacja i powrót do formy to ciężka praca przed nim
0
@Walilko Ciekawe skąd pieniązki na niego, bo kosztowałby kosmiczne pieniądze
6
@clyde Jeśli nas kibiców to ruszyło to nawet trudno sobie wyobrazić odczucia tego chłopaka. Niech wraca do zdrowia
24
Lepiej niech przeprosi kibiców Barcelony, że grał taką padake.
1
@takisobiektos Jasne, że mają szanse, ale PSG jest drużyną zdecydowanie lepszą. Jak PSG nie wygra LM to będzie dla mnie spore zaskoczenie IMO
0
@buglikos Każdy ino nie Brazol
4
@BorzyKrzys Arsenal o LM to może co najwyżej jeszcze długo pomarzyć
1
@barcuśl zarówno Barca jak i Betis grają o pietruszkę. Tylko tyle