0

@FcPortoFan1999 Brzmi to jak związek na odległość, a mamy dopiero czerwiec

6

Puchar Gampera 2027? @Lionel_Messi10

1

pamietacie Damie?

0

@Eto'o9 R10 Jota Jordi i to ponoc jutro to bombazo. Hamza here we go!

1

@RosjaninBut moze mu jeszcze kiedys dadzą raz jeszcze, trzeba poczekać, na spokojnie pomyśleć

2

Grimaldo, mialo byc 10, a jest 20

0

@FcPortoFan1999 a na Japonie wstales jak doradzalwm czy siedziales do późna i kakao ogladales?

3

@Luciano99 jest oferta

2

@speedweed widzę, że nie ogarniasz

33

Mogła ją do pralki wrzucić

1

@misterio przeciez polska wygladalaby jeszcze gorzej. Nawet z Tunezją by sobie nie poradzili. Szwecja jest na wlasciwym miejscu, to polska przewalila mecz

1

@xvcWinterSoldier nawet teraz na mistrzostwach, gdzie Dominik codziennie relacjonuje wydarzenia i bawi się z kibicami tez fajnie wygląda. Zero wyslalo Białka i jego relacje to dramat, on sam twierdzi, ze nic sie w usa nie dzieje. Brak w nim jakiejkolwiek ikry

1

@Faro opinia @Luciano99 ?

2

Dani

0

@AmigoBlancos remis z Tunezją moglby polsce nie wystarczyc. Szwecja jest na wlasciwym miejscu

12

Dzisiaj tez tak moze byc


1

@blakkudium ja bym go sprzedal, glownie ze wzgledu na zdrowie. Mamy juz Gordona, ktory potrafi presowac rownie dobrze, a kasa za Raphinhe zawsze sie przyda, chocby na Alvareza, a moze na kolejnego skrzydlowego o innym profilu jak Barcola, ktory jest aktualnie dostepny

1

@blakkudium boli ten West Ham. Po przeprowadzce na nowy stadion klimat tego klubu totalnie zamarł. Mialem okazje byc na kilku meczach i zero emocji. Kibice mocno niezadowoleni, herb tez bezplciowy. Nie potrafie tez zrozumiec czemu ten klub nie potrafi stac sie mocniejszy, kasa tam od zawsze jest, aktualnie najwiecej kibicow pojawia sie na ich meczach, mają przychody, teoretycznie wszystko sie zgadza

0


A moze by tak tego Gakpo? @Frimpong

2

@Comentateiro coś Ty taki nerwowy?

1

@blakkudium ide z telefonem na wszelki wypadek

0

@FcPortoFan1999 gniotą Szwedzi teraz Holandie. Polska by miażdzyła w takim razie

2

@FcPortoFan1999 wytrzymam

3

Jeszcze pięć minut pierwszej połowy i ide na tron @FcPortoFan1999 @mekston @blakkudium @Kessie

1

@FcPortoFan1999 obowiązkowo, raczej juz tradycja

0

@FcPortoFan1999 @mekston nie dziwne, jesteśmy lepsi do Szwecji, rzekł pan Borek

0

@Kozinho. teoretycznie Konate, Bernardo przychodzą za darmo. Kasa poszla na Cucu i Dumfriesa, dojdzie Enzo. Bedzie kilka sprzedazy i pospinają

0

@FcPortoFan1999 jedno nie wyklucza drugiego

0

@Kozinho. Muszą zacząć sprzedawać, poleci Camavinga i coś mi się wydaje, ze odpalą Viniego

1

Enzo Ferrari

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?