0

@FcPortoFan1999 oba se oglądniemy Oskar

1

@mekston jestem wyjątkowo podekscytowany

0

@ShawnC no tak.

3

Tu macie wyjasnione


7

2

@mekston win i 1.5 bramki portugalii, Grzmot strzelac nie musi, az takim ryzykantem nie jestem

4

@PIWOSZ89 jak nas wielu tutaj, dzisiaj jestesmy z @Popitek12

1

@messi564 Samuel Okunowo

3

@gumaz @Luciano99 myśle, ze lot złapał i nie jest w stanie w klawiature klepać. Oby nie skończył jak @AFA

1

@mekston na wiki wlasnie znalazlem. Teraz jest za duzo w sumie i niewygodne godziny dla nas, ale jak mecze beda w europie to w sumie niech grają. Posiedzimy 2 miesiące, a moze i sie pojedzie na jakis stadion w sumie. Byle tylko cen nie wywaalili chorych, ale to juz nie usa bedzie, wiec moze bedzie bardziej rozsądnie

0

@mekston w 2030 mundial tez będzie rozszerzony? musze pogooglowac

3

@mekston ten mecz bedziemy oglądać Oskarix @FcPortoFan1999

5

@mekston podobno to jedna z pierwszych miłości @Comentateiro

8

To ta pani @Zoker


1

@mekston oj to teraz zraniles @FcPortoFan1999 tym stwierdzeniem, przeproś

4

Michael wyeliminowany @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

1

@blakkudium brazylijki są przereklamowane, miałem i wiem

2

@blakkudium czy te wszystkie niemieckie kluby to są tylko nastawione zeby nie osiągac zadnych sukcesów i byc tylko przystankiem dla zawodników na wybicie się? Kazdy z tych klubów to podnóżek Bayernu, jaki sens tej ligi. Borussia to calkowicie jest nie do podrobienia z oddawaniem im ligi, poziom atletico

2

@Lionel_Messi10 mam nadzieje, ze sytuacja Juliana będzie lekcją dla innych klasowych pilkarzy zeby omijać ten cyrk zwany atletico. Nie dosc, ze ten klub nie osiąga zadnych sukcesów to jeszcze problemy robi przy odejsciach, a ich betonowej gry nie da się oglądać. Obrzydzają mnie doslownie jak madryle czy inne espanyole

3

dzisiaj jestem fanem portugalii @Popitek12 @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

3

i rozjechał!!!!!!!!!!!!!!!

0

ten Irak to troche późno Oskarix @FcPortoFan1999

0

@Nazio_87 więcej

3

@mekston Michael Jordan czasem na regeneracje

3

hydrejszon brejk @mekston @FcPortoFan1999

1

0

@Sinirsey miałbyś

0

@ACMaldini3 mozna cofac na tvp

5

@mekston on ma wywalone. Podejrzewam, ze woli sie zregenerowac porządnie zamiast ryzykowac kontuzją czy przemęczeniem. To nie @FcPortoFan1999, ze musi byc zawsze w robocie

5

Co za cyrkowiec :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?