Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest czyli podwójna wypłata
0
Który Gikiewicz jest, który @FcPortoFan1999 ?
4
@July_6_BcN kolejny adorator Ci się trafił
0
@FcPortoFan1999 no to teraz bedziesz mial okazje zobaczyc wszystkie akcje
1
@FcPortoFan1999 niedowidzisz
0
@FcPortoFan1999 no tak. Wiem, ze lubisz to Ci napisalem zebys przypadkiem nie ominął
1
@FcPortoFan1999 jutro ogladniemy mecz Uzbekistanu. Kolejne mecze są juz w coraz gorszych godzinach, raczej tylko nocne
4
@Roobo to nie nike tylko polska firma keeza. Teraz tylko dla jaj przerobili na nike
4
@MessiForeverTheBest wierze w Kulesze, ze to dopnie. Ten cyrk niech trwa jak najdłużej @FcPortoFan1999
1
@MichalZZZ namierzyłem, format a2 mi pasuje. Zawiśnie obok:
https://thewatchannual.com/products/iwc-ingenieur-art-print
1
@MichalZZZ a gdzie takie mozna zakupic panie kolego? 3 pozycja mi sie podoba
0
@Batys walimy, ale nie przy ludziach
0
@Kapitan9 zdziwiony jestem, ze on dalej kwitnie w Almerii i nikt z pierwszej ligi go wczesniej nie zgarnął, on od dawna mocno się tam wyróżnia
1
@mekston mój ulubiony, często oglądam
0
@Bogan piekny jest, wierze w Kulesze
1
@AlphaNumeric idealna pasująca do reprezentacji polski, piekna
0
Niech to się wydarzy, byloby mega śmiesznie. Wisienka na torcie Kuleszy
2
@Comentateiro nie ma już słabych drużyn na świecie
1
@Kinginiesta zawiewa wsią, ale Kuleszy mogą sie spodobac
0
@FcPortoFan1999 tez tak uważam i podejrzewam, ze technologii tam nie znajdą nasze orły
0
@takisobiektos no własnie jest to kolejna magiczna firma po 4f
0
@FcPortoFan1999 ale projekt śliczny?
0
@FcPortoFan1999 bedziesz se mógl koszulke kupić
0
@FcPortoFan1999 oglądniemy sobie, nie ma się co denerwowac
4
@Lionel_Messi10 mają niską oglądalnosc to próbują Leo i Argentyną przyciągnąć
1
Słaba ta hiszpania, tych mistrzostw nie wygrają
6
@Lionel_Messi10 odklejony jak zawsze
2
@VamoSBarca88 najgorzej to jak trzeba wykąpać, a mozna przy tym zasnąć
1
@FcPortoFan1999 wyjechała na wymiane z erasmusa, Ty natomiast przez ten czas mozesz pocieszyc sie inną, bardziej wielorasowym obiektem westchnień
0
@FcPortoFan1999 Brzmi to jak związek na odległość, a mamy dopiero czerwiec