7

Aitana @Lionel_Messi10 @Sysia11 @Tollusiek @mekston @blakkudium @Adran360

9

@mekston bez karnego to niekompletny, budzi niedosyt

1

@Comentateiro dziecinstwo Ci sie przypomnialo, slodko

1

raczej Kroupi, za Raphe mamy juz Gordona, a pewnie uzupelnieniem lewej strony bedzie Virgili

3

@Faro dominujący

0

@Encore cos mi sie wydaje, ze Dembele na szpicy, Mbappe na lewej, a środek to Olise raczej, na prawej Doue

2

@Faro myśle, ze Rapha odejdzie. Tak jak napisales, kupili Gordona, pewnie dokupią Virgili, a kasa potrzebna na dziewiątke

1

@blakkudium no wlasnie dlatego szkoda spadku Girony. Michel pewnie dalej by ich trenowal i z wypozyczeniem nie byloby problemu. Oby ten Ajax wypalil, ale i tak bedziemy bujac sie z Markiem do 2028

0

@Sergio_Devils tak, kasa pojdzie na napadziora

0

@bart_azz jak Raphinha pójdzie do arabskich to pierwszym wyborem bedzie Gordon i dokupią Jana Virgili do uzupelnienia skladu. Na wiecej bym nie liczyl

0

@Roobo mozliwe, ze Raphinha bedzie tym 'bolesnym odejsciem', o ktorym byla mowa. Zakup Gordona, a teraz wykup Jana Virgili jako uzupelnienie moze wskazywac wlasnie na odejscie Raphy

1

@FcPortoFan1999 oczywiscie, przeciez ta Szwecja taka słaba, a my tacy mocni

1

@Mario96w Grosicki

8

i wszystko jasne

0

@gumaz po strzale rozpaczy

4

a w kanale sportowym dalej o polsce na mistrzostwach. Gdybysmy grali to wygralibysmy z Tunezją... i po co to? ile mozna? @FcPortoFan1999

1

Fajnie, ze chociaz Knicks wygrali @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 to są zawodnicy z lig portugalskich, nie ma sie co dziwic

1

te 3.5 bramki to chyba juz nie bedzie chłopaki, kupony w kibel...

4

wpuściłby de Jonga na uspokojenie

8

teraz to juz jestem za przylądkiem, niech mają remis

0

@VeB 1899 ktoś musi

0

@FcPortoFan1999 od razu delicje byś chciał

3

szkoda ten mundial ogladac, niepotrzebnie ekstraklasy przerwali @FcPortoFan1999

0

@FanBarcYxD u mnie 2.5 i to w kibel pójdzie

2

tyle w temacie

0

@Bartas1998 ten to jest najciekawszy przypadek. Zamiast grac dla Holandii, kraju rodziców i tam gdzie sie urodził to połakomił sie na paszport hiszpanski i prosze, mistrzostwa w domu, a tak to by biegał obok Virgila

0

Tak

2

@Laminedependencia obskoczy, grywał na prawej w Barcy B, ale w Mallorce głownie lewa strona

2

@blakkudium wraca do domu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?