Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium brazylijki są przereklamowane, miałem i wiem
2
@blakkudium czy te wszystkie niemieckie kluby to są tylko nastawione zeby nie osiągac zadnych sukcesów i byc tylko przystankiem dla zawodników na wybicie się? Kazdy z tych klubów to podnóżek Bayernu, jaki sens tej ligi. Borussia to calkowicie jest nie do podrobienia z oddawaniem im ligi, poziom atletico
2
@Lionel_Messi10 mam nadzieje, ze sytuacja Juliana będzie lekcją dla innych klasowych pilkarzy zeby omijać ten cyrk zwany atletico. Nie dosc, ze ten klub nie osiąga zadnych sukcesów to jeszcze problemy robi przy odejsciach, a ich betonowej gry nie da się oglądać. Obrzydzają mnie doslownie jak madryle czy inne espanyole
3
dzisiaj jestem fanem portugalii @Popitek12 @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999
3
i rozjechał!!!!!!!!!!!!!!!
0
ten Irak to troche późno Oskarix @FcPortoFan1999
0
@Nazio_87 więcej
3
@mekston Michael Jordan czasem na regeneracje
3
hydrejszon brejk @mekston @FcPortoFan1999
1
Chcecie Baloguna?
https://x.com/ManagingBarca/status/2069116361234850022
0
@Sinirsey miałbyś
0
@ACMaldini3 mozna cofac na tvp
5
@mekston on ma wywalone. Podejrzewam, ze woli sie zregenerowac porządnie zamiast ryzykowac kontuzją czy przemęczeniem. To nie @FcPortoFan1999, ze musi byc zawsze w robocie
5
Co za cyrkowiec :D
6
@mekston dopiero się rozkręca, ale z Jordanem pewnie odpocznie
3
@Adran360 proste, ze tak. Pudło na szczęście, tak jak z polską
0
i szysko jasne! z karnego było za łatwo, proste
3
@mekston to jednak nie Rolex
1
@mekston jestem niepocieszony
0
@RoberDzik obecny!
1
@FcPortoFan1999 język miłości
0
@FcPortoFan1999 ale czy to jakas wielka roznica?
1
@allien18 hymn śpiewa
1
@Spider_Man wstałem, śpiewam
1
@Xaviball każdy mecz co oglądałem, ciezko przypomniec sobie kogos innego. TVP to ich nawet do usa nie wyslalo tylko z kurnika w warszawie komentują
1
@FcPortoFan1999 też wyrosłem z garniturów
0
@MessiForeverTheBest czyli podwójna wypłata
0
Który Gikiewicz jest, który @FcPortoFan1999 ?
4
@July_6_BcN kolejny adorator Ci się trafił
0
@FcPortoFan1999 no to teraz bedziesz mial okazje zobaczyc wszystkie akcje