6


Lamine i Chadi z powołaniem na mecz. Alarcon już przegrał walkę o miejsce z 15 latkiem.

3

Oby historia podobna do tej z Araujo, który co ciekawe też zabłysnął podczas MŚ U20, które były organizowane w Polsce


3

gil madryciak manzano ma jeszcze 6 lat do emerytury, po tym czasie dopiero można będzie lekko odetchnąć

0

@LM10GOAT Czyli stąd temat Casado i Lazio

0

@Odcinkowy Szkoda że tylko Sport ale trzymam kciuki za powodzenie tego transferu.

61

Ale ten czas mija szybko. Ciekawe jaką karierę miałby Tito. Obstawiam że byłby w topie trenerów.


11

Gimenez niech to na Instagramie opublikuje
https://x.com/lewyball/status/1650506804625907715

10

5

Rodzice wtrącający się w kariery swoich dzieci to największy rak piłki nożnej.


0

@Joe_Pesci MS to najgorsza aplikacja jaka została stworzona

2

@Emhyr Obydwaj w ostatnim czasie są pod formą ale co się dziwić jak grają wszystko od deski do deski, oni też potrzebują odpoczynku.

0

@Kluivert_P Tak przynajmniej w najnowszej historii klubu.

2


Albo zmiany w ffp albo sprzedaż udziałów Barca Studio.

2

Szczerze w ogóle mnie to nie dziwi, to ich jedyny sposób żeby zniwelować różnice w tabeli.

15

Całe szczęście że nic się nie stało tutaj Pedriemu, bo wyglądało fatalnie.


0

Bardzo zabawni są Ci wszyscy eksperci piłkarscy po dzisiejszym meczu mówiący o przeciętnej, nie zasługującej na wygraną Barcelonie. Przecież Barca wygrała z (według nich) najlepszą drużyną w Hiszpanii w tym roku z najlepszym graczem ligi. Hipokryzja. A Barca dalej mknie po mistrzostwo.

2

W studiu zaraz będą płakać. Eeee 1:0. Barca nie zasłużyła na zwycięstwo. Remis się należał. Bardzo mnie to cieszy niech madryciaki nadal płaczą :)

8

MATS bije (za chwilę) rekord Bravo a zostało jeszcze 8 kolejek. Niesamowity jest Niemiec w tym sezonie.


0

Busquets na Rayo pauza za kartki. Narzekacie na niego to zobaczycie jak nasza gra będzie wyglądać/nie wyglądać w tygodniu bez niego.

1

@Solmyr Abde też zrobi wiatru a jest darmowy i prawie 10 lat młodszy

0

Tym właśnie się różni Lewy od najlepszych. Podczas gdy inni myślą o wyniku i o drużynie on gra pod siebie.

0

Każde podanie Garcii elektryczne. Przepraszam Alonso za pierwszą połowę bo myślałem że to on był fatalny

2

Pedri nawet nie żartuj

2

Frajerskie zachowanie Lewego

0

Byłby i tak spalony ale Garcia kryminał

1

Garcia kompletnie nie ogarnia masakra.

4

Balde od klasyku strasznie pod formą.

1

Sędzia robi wszystko żeby tego nie przegrać.

1

Co za dzban z gwizdkiem

3

@wasacz On hejtuje Gaviego żeby się zemścić za hejtowanie jego ukochanego Fatiego przecież

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?