2

@Tales_Omletu jak wygramy, to gó.no mnie będą obchodzić ich opowieści... i pewnie nie tylko mnie :D

1

@Chakalaka Robertson taki mocny dziś, czy Lisowski raczej odstaje?

3

@Mathoue dodałbym jeszcze Humanity - mnie zawsze świetnie nastraja


5

@mat32 grunt, że wyciągnął odpowiednie wnioski... ;D

5

@Chakalaka Anathema - The Storm Before The Calm


0

@Czeresniafcb qwa, no myślałem, że są jakieś granice zaślepienia...

0

Na canalu twierdzą " został sfaulowany, potem wykorzystał rzut karny..."

2

@FCBKUBANO Gratulacje! Zara, zara... piwko jakieś miało być:D

1

@Jonyx problemy zdrowotne, nie związane z COVID

0

@BarcaInfo pytanie, czy sam Xavi w tej sytuacji chciałby ogarniać ten bajzel... i czy w ogóle dałby sobie z tym radę, bo tu tylko ciężka orka od podstaw, bez środków na transfery. Dla gościa, co buduje swoją "markę", mogłoby to być krokiem wstecz...

1

Nie no qwa, czy my aż tak dobrze gramy, że zmiany nie są potrzebne????

5

Szanuję niektórych obrońców Busiego na tej stronie, ale nie ma się co oszukiwać... jego miejsce jest już pod prysznicem w szatni.

0

@4drian0 Eeee no gdzie??? Messi tak głęboko się nie zapuszcza

0

@333tricampeones333 nasza żeńska sekcja by ich zawstydziła

0

Spokojnie, Messi się obudzi i z Pedrim jeszcze nam radość sprawią

3

@Sulimo najgorsze jest to, że i tak lepszego, niż on nie mamy

0

Qwa, Grizzz musisz

0

Zaczął strzelać jak trzeba

1

Teraz tylko trafić

0

@Coutinho007 szybko zejdzie... nie jest gotowy

0

@Granto różnie może być, ale w walce w powietrzu na pewno się przyda

4

@klopx potem będziesz musiał odszczekać, jeśli potężny Busi wyeliminuje Mbappe :D

1

@Omoziu ja 5 dni i wystarczy... wieczorem drink lub 2 i wszystko gra:)

0

@Wossi61FCB "kto go gnębi ten paterotyczny obowiązek spełnia", cytując Szczupaka z sagi Sapkowskiego

6

@Wossi61FCB kwarantannę mu po wjeździe...

12

@daniel32778 masz rację, tak im dokopiemy, że heeej... a le formalnie musi się odbyć... :D

7

@kamilop I bardzo dobrze by było. Myślę, ze sobie poradzi.

0

Małymi kroczkami zbliżamy się do celu. Szczyt coraz bliżej. Bez spiny, jeszcze kupa meczy, wiele się może wydarzyć. Wierzymy do końca!

0

@FC1899Barca mam dziwne przeczucie, że nie zagra...

0

@Azi a może właśnie pracuje na premie dla Barcy z tych względów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?