Koni8M
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wieliczka
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tales_Omletu jak wygramy, to gó.no mnie będą obchodzić ich opowieści... i pewnie nie tylko mnie :D
1
@Chakalaka Robertson taki mocny dziś, czy Lisowski raczej odstaje?
3
@Mathoue dodałbym jeszcze Humanity - mnie zawsze świetnie nastraja
5
@mat32 grunt, że wyciągnął odpowiednie wnioski... ;D
5
@Chakalaka Anathema - The Storm Before The Calm
0
@Czeresniafcb qwa, no myślałem, że są jakieś granice zaślepienia...
0
Na canalu twierdzą " został sfaulowany, potem wykorzystał rzut karny..."
2
@FCBKUBANO Gratulacje! Zara, zara... piwko jakieś miało być:D
1
@Jonyx problemy zdrowotne, nie związane z COVID
0
@BarcaInfo pytanie, czy sam Xavi w tej sytuacji chciałby ogarniać ten bajzel... i czy w ogóle dałby sobie z tym radę, bo tu tylko ciężka orka od podstaw, bez środków na transfery. Dla gościa, co buduje swoją "markę", mogłoby to być krokiem wstecz...
1
Nie no qwa, czy my aż tak dobrze gramy, że zmiany nie są potrzebne????
5
Szanuję niektórych obrońców Busiego na tej stronie, ale nie ma się co oszukiwać... jego miejsce jest już pod prysznicem w szatni.
0
@4drian0 Eeee no gdzie??? Messi tak głęboko się nie zapuszcza
0
@333tricampeones333 nasza żeńska sekcja by ich zawstydziła
0
Spokojnie, Messi się obudzi i z Pedrim jeszcze nam radość sprawią
3
@Sulimo najgorsze jest to, że i tak lepszego, niż on nie mamy
0
Qwa, Grizzz musisz
0
Zaczął strzelać jak trzeba
1
Teraz tylko trafić
0
@Coutinho007 szybko zejdzie... nie jest gotowy
0
@Granto różnie może być, ale w walce w powietrzu na pewno się przyda
4
@klopx potem będziesz musiał odszczekać, jeśli potężny Busi wyeliminuje Mbappe :D
1
@Omoziu ja 5 dni i wystarczy... wieczorem drink lub 2 i wszystko gra:)
0
@Wossi61FCB "kto go gnębi ten paterotyczny obowiązek spełnia", cytując Szczupaka z sagi Sapkowskiego
6
@Wossi61FCB kwarantannę mu po wjeździe...
12
@daniel32778 masz rację, tak im dokopiemy, że heeej... a le formalnie musi się odbyć... :D
7
@kamilop I bardzo dobrze by było. Myślę, ze sobie poradzi.
0
Małymi kroczkami zbliżamy się do celu. Szczyt coraz bliżej. Bez spiny, jeszcze kupa meczy, wiele się może wydarzyć. Wierzymy do końca!
0
@FC1899Barca mam dziwne przeczucie, że nie zagra...
0
@Azi a może właśnie pracuje na premie dla Barcy z tych względów...