4

Piszecie o słabym przygotowaniu fizycznym Ansu, a to Barcelona jest w 90% odpowiedzialna za ten stan rzeczy

0

@Maker0 Oczywiście, że masz rację.
Z drugiej strony czy on może jeszcze coś zyskać?
Wydaję mi się, że nie, a do stacenia ma dużo.


9

Przecież nikt nie miał pretensji to tego, że Bordalas tak gra, bo każdy to wiedział.
Problemem jest, że ten odklejus chodzi i gada, że oni grają całkiem ofensywną piłkę xd

0

@Barcaa12 ale kogo mają wybrać, skoro jest jedyny na liście?

1

@Maker0 Bo teraz jest najlepszy moment by odejść i być zapamiętanym w najlepszy możliwy sposób.

4

I cyk, nagroda dla Viniciusa


0

Tacy jak on nigdy nie powinni byli tutaj trafić, bo co można dobrego wyciągnąć z jego pobytu tutaj?

Mecz z Interem w LM?

0

W takim razie dajmy Rosołkowi i każdy zadowolony

0

@Cochise Mi się wydaję, ze to efekt szydery ogólnie panującej w polskim piłkarskim środowisku. Lewy też sam sobie nie pomaga, bo jedynie co potrafi powiedzieć to "jakby..... nie widziałem, nie wiem, nie mam zdania", albo udzieli wywiadu z odpowiedziami na pytania, których nikt już nie zadaje. ( czyt. wywiad o aferze premiowej ze Swięcickim).


1

@bartoszplucinski dokładnie.
Za pomocą spółek które nigdy nie widziały takich pieniędzy, kupili sobie czas aby znaleźć sponsora zastępczego i ugłaskać FP La Ligi.
Laporta robi wszystko by pokazać się inwestorom, zapominając jednak, że niszczy naszą wiarygodność finansową takimi ruchami.


5

Spokojnie, do następnego lata sprzedamy jeszcze 350% udziałów i to nie raz i nie dwa :D

13

Covid taki straszny, a jak tylko pocisk spadł na ukraine to przestał martwić ludzi i ich zabijać.

13

Zaraz 2024, a ktoś dalej wymienia Parejo w gronie kandydatów- śmiech.

Może Busi niech wróci skoro przerwę mają?

7

Chłopak jest jedynie ofiarą własnego sukcesu, a trzeba pamiętać, że ma 19-20 lat

0

Proste, nie chcesz lub się nie opłaca, to nie rób.

Miałem pod sobą przez pewien czas kilku gruzinów.
Ich podejście do pracy jest takie, że czasami i 16h nie wystarczy w ciągu dnia aby coś zrobić.

Nie wspomnę o tym, że wiecznie z nimi problemy.

0

Śliscy ludzie, śliskie tematy.
Jeden warty drugiego

2

Wypożyczenie = koniec kariery


2

W obliczu kontuzji Gaviego liczę, że Casado urośnie w tym okresie.
Bardzo podoba mi się jego gra i profil.

Uważam, że ma potencjał aby zostać naszą "6" na lata.
Niemniej jednak pewnie nie dostanie prawdziwej okazji na tej pozycji przez slabe warunki fizyczne


3

@adukla i przede wszystkim, co ważne- perspektywiczny

0

@Kubsoleon tylko pod względem ofensywnym jest jakiś.
Puiq to tylko kołeczko i do boku

0

@Prorokk Ja ze swojego doświadczenia powiem, że chłopakowi będzie ciężko wrócić.
Za czasów juniorskich naderwałem więzadła w stawie skokowym oraz torebkę stawową.
Wracałem 6 miesięcy i gdy przyszło mi znów kopnąć piłkę, znów wypadłem na kolejne 8 miesięcy.
Po takim czasie, gdy wróciłem grania, był to już dla mnie całkowicie inny sport.
Niestety.

Próbowałem jeszcze sobie rekreacyjnie kopać po niższych ligach, ale szkoda zdrowia.
3 miesiące grania, 3 miesiące powrotu i tak w kółko.
Kontuzja nie do wyleczenia,a co najwyżej uśpienia i złagodzenia skutków.

1

Pedri zajechany, Gavi zajechany, to kto następny?

0

@borzowporzo u nas każdy początek ma dobry, a potem popada w przeciętność

2

Mourinho zawsze był błaznem, ale ostatnie jego dwa sezony w Romie to już chyba jego peak błazenady

2

Sorry, ale jak młody ma się rozwijać i być kiedyś gwiazdą to nie może grać każdej piłki do Lewego.
Szkoda, że Lewy macha na każdego łapami, a sam piłki dobrze przyjąć nie potrafi...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haha nieudacznicy, żałosne patałachy

0

Grajmy tak dalej, a odrabianie zostawmy na ostatnie 5 min

0

Dopiero piwko otworzyłem i myślałem, ze coś realizator pomylił

3

@FCB_dimiC dokładnie.
Sam trenowałem długie lata piłkę i zapasy.
Każdego dnia mialem czas na szkole, lekcje, psa, pomaganie w domu i treningi, a w dostatku i znalazł się czas dla przyjaciół.
Straszne jest to, że dziś kreuje się ludzi na idiotów bez przystosowania do życia.
Potem mają po 25-30 lat i są zdziwieni, ze pewne rzeczy same się nie robią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?