KobeFR
Dołączył/a: marzec 2018
Colmar / Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrząc na skład Generała mam deja vu padali z ostatniego sezonu.
Pierwszą połowę to chyba skupie się na Rakowie
0
Hahaha co tu się stało?
Może z pucharu Gampera jest jakaś nagroda i musimy wyrobić koszty XD
1
@jankesbr9 weź to odstaw
0
To ewidentnie odpowiedź na Gullera :D
Podoba mi się to
6
I dlatego poszedł do PSG xd
0
Pięknie.
Na ten moment nasze największe wzmocnienie kadry.
Może przy okazji starczy na jakiegoś innego zawodnika.
Szkoda tylko,że tyle połowa wpada tym pazerniakom na konto
1
Gość i jego agent tak nas dymają, że aż dupą boli
0
@Uukasz_93 Najpewniej skusiła ich marka Milanu i pewnie jak to Włosi, opowiedzieli mu jakie piękne życie będzie tam mieć.
Chłopak jednak zapomnial, że jest wciąż tylko zwykłym utalentowanym dzieciakiem z Polski.
Bardzo mi się podoba sposób prowadzenia Kariery Kacpra Kozłowskiego.
Może sam najmądrzejszy nie jest, ale agenci wiedzą czego potrzebuje aby się rozwijać. W przypadku agentów Skoczylasa tego nie można powiedzieć.
0
@LukaszFan nie chodzi konkretnie o niego.
Boli mnie, że przez postać Enrique PSG stworzy ciekawy projekt i będzie kusić np. naszych piłkarzy.
Sukces PSG to coś czego bym nie zniósł
0
@s0nar11 ok ok fajnie
0
@Uukasz_93 tez tak myślę, że w takim kraju jak Włochy, nikt nie będzie na siłę stawiać na Polaka.
Szczególnie jeśli nie okaże się messim
0
Przykre jest to, że za Enrique do PSG może pójść wielu zawodników, którzy potencjalnie mogliby grać w Barcelonie.
0
@Emhyr Laporta pokazał nie raz, ze lubi się opalać w blasku nazwisk na które nas nie stać.
Może przy okazji jest to większa operacja?
Np. Taki Brozovic w tym okienku na 90% nie był naszym celem .
Owszem interesowalismy się nim, ale od jakiegoś czasu jest poza naszym radarem.
Dziwnym trafem, chwile po naszym „zainteresowaniu” Saudyjczycy podnieśli swoją ofertę i trafił do nich
1
@Kamiloza91 my nie sprzedamy go za mniej niż 60 mln bo mniej więcej tyle potrzeba aby zamortyzować jego transfer do nas.
0
@LukaszFan Brakuje tylko powrotu Fryzjera
0
@tristan87 Chyba nie byłby zainteresowany.
To realna kandydatura?
1
@KobeFR chociaż to nie tłumaczy naszego niżu xD
1
@kamil9040 im mądrzejsze i rozsądniejsze społeczeństwa tym mniej dzieci.
To też wyjaśnia taki boom demograficzny u islamistów i ogólnie ludzi czarnoskórych.
0
Wiadomo było, że kadencja Kuleszy to nie będzie krok w przód, , niemniej wielu liczyło, że może on lepiej wykorzystać potencjał tych zawodników, skoro Boniek zatrudniał Brzęczka.
Teraz jednak gdyby wam dano możliwość, że Boniek wraca-in or out?
Czy 3 lata z Kuleszą i kompletnie inny kierunek?
4
Kolejny klub do oglądania w nowym sezonie
1
Mendes tylko na chłopaku zarabia, jeżeli to on realizował jego transfer do attletico i wypożyczenie do Chelsea.
Jeden z najgorzej zarządzanych zawodników, ale myśle, ze przy odpowiednich warunkach, u nas miałby szanse coś pograć.
Na ten moment przy tej kadrze byłby niepotrzebną fanaberią
1
Ale się zesraliscie wszyscy.
Pamietam jak musieliśmy grać przodem Abde Jutgla Illias i pomimo tego, Abde wyglądał całkiem fajnie, irytująco ale fajnie.
Zresztą nikt mnie bardziej nie denerwuje pod tym względem niż Dembele, wiec może i Marokańczyk zasłużył na szansę
1
Czyli kupiliśmy inwalidę, super wieści
0
@eckov Juventus tez jakoś ma problemy- nawet większe, a jednak kupili za 19 mln Milika i T. Weah.
Do tego sprzedali Kulusevskiego za 30mln.
My w podobnej sytuacji sprzedaliśmy Griezza za 20mln mimo, ze mielismy z Attletico umowę wykupu za 40mln.
Po prostu jesteśmy frajerami.
Thiago to na pewno lepsza opcja niż Romeu
4
Ściągali go w ostatnim momencie jakby miał być zbawcą, ostatnim pasującym puzzlem, a teraz się go pozbywają nie dając mu szansy.
Wałek jak nic
0
Czytam, ze naszemu sztabowi zaczął się podobać Chadi Ryad.
Moim zdaniem on i Araujo to byłaby nasza para stoperów na lata.
1
To niezła promocja w naszej sytuacji finansowej.
Kontrakt + 20 mln za gościa, co się aktualnie nadaje to Saudi League jedynie
1
Kessie- zawodnik który gdziekolwiek indziej kosztowałby 40/50 mln.
U nas?
Problem by sprzedać za 15mln.
Romeu- gdyby go dziś chciał Lech, poszedłby tam za 2,5mln + 1 mln zmiennych.
My pewnie zamkniemy operacje za 10/15 mln z bonusami itd.
Z jednej strony niby jesteśmy wielką marką, o czym Laporta na kazdym kroku mówi. Szkoda tylko, że ta wielkość nam szkodzi.
PS. Thiago jako uzupełnienie składu Ok, ale nie jako priorytet.
0
@LambiPL Jest dużo innych fajnych zawodników z potencjałem
0
@Firestone oby podobnie się skończyła ta historia