O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 306
  • Liczba komentarzy 119
  • Polecenia 170

Komentarze

0

No i ch i w p...u wylądował. Znowu pokazujemy jak we wspaniałym stylu przegrać wygrany dwumecz.

1

@Popitek12
Wręcz przeciwnie. Bo patrząc na to jakie lebiegi i łamagi trafiają na nasze drogi to tak się zastanawiam czy dzisiaj wystarczy mieć IQ taboretu i wiedzę ślimaka winniczka, żeby zdać prawko.

1

@Khajio
Goń się. Wg mnie zimy w ogóle mogłoby nie być. Samochody ciągle upaćkane solą, czas ubierania się przed wyjściem z domu x3, zimno, ciemno, ponuro. A teraz aż chce się żyć. Drzewa za oknem w końcu się zielenią. Niech będzie i 30C jak na południu Europy. A ponadto zawsze można sobie zamontować w domu klimatyzację. Wtedy ustawiasz sobie temperaturę i masz wszystko w pompie.

0

@GeneralXavi
Wystarczyło mi jedno zdanie i wiem, że mentalnie jesteś z zabitej dechami wsi pod Radomiem. Wstyd. Tacy jak ty nie powinni mieć praw wyborczych, bo tylko je marnujecie.

0

@VegetaPolska
To chyba zależy od tego na ile możesz sobie pozwolić. Ja bym dał minimum 10tys. zł, ale dla kogoś to mogą być za duże pieniądze i ten da 1000zł i też będzie ok. A pewnie będą i tacy, dla których wydatek 1000zł będzie ponad możliwości, więc dadzą jeszcze mniej. Liczy się pamięć i gest, a nie dokładna kwota. Jeszcze zależy czy dajesz młodszej rodzinie, chrześniakowi czy koledze, bo sam masz ~18 lat. To też trochę zmienia postać rzeczy.

Zobacz wszystkie

16

@FC4BARCA
Weź już może dzisiaj nie pij.

15

Najgorsze: siermiężny Robert, któremu od dłuższego czasu piłka wyraźnie przeszkadza w grze.

10

@hayek
Ile jest wart rozwód przed zawarciem związku małżeńskiego? No i właśnie tyle samo jest warte tamto nieskuteczne "ułaskawienie". Na szczęście kończy się mafijne państwo pis, a powraca normalne, cywilizowane państwo, w którym skazani prawomocnym wyrokiem sądu przestępcy idą do więzienia. Zresztą to raczej ich początek kłopotów z prawem, bo nawet jeśli gamoń piastujący urząd prezydenta ponownie ich ułaskawi (tym razem skutecznie, bo po prawomocnym wyroku) to i tak zaraz ci przestępcy będą rozliczani m.in. za pegazusa i dojdzie im kolejny wyrok. A zasłanianie się ustawionym i upolitycznionym TK albo inną nieistniejącą instytucją jest tak kuriozalne, że aż śmieszne i nie będę tego komentował. Burdel i cyrk na kółkach - to pis zostawił po sobie.

8

I prawidłowo. Mimo, że mi nie przeszkadzają geje czy lesbijki to szczerze mówiąc jestem już zmęczony ciągłym promowaniem i pier...leniem o LGBT. To się już zwyczajnie przejadło i zrobiło niesmaczne. Tak samo jak zrzędzenie o polityce na tej stronie. Rzygać się chce. To jest klub piłkarski (ok, nie tylko piłkarski, ale ja kibicuję piłkarzom) i na piłce powinien się skupić. Tak samo jak ta strona powinna się skupiać na piłce, a nie na polityce.

7

@Foton
Zobaczymy jak zaczniesz mówić, gdy dotrzesz np. do miejsca, w którym jestem ja czy tysiące innych ludzi. Posiadam wiele nieruchomości. Dwie sam użytkuję wraz z moją rodziną, a resztę wynajmuję. Póki co o najemców się nie obawiam, bo mam nieruchomości można powiedzieć premium (topowe lokalizacje, wysoki standard, nowe budownictwo itd.). Przy czym kwoty, które uzyskuję z wynajmu tych dodatkowych nieruchomości są dla mnie jedynie miłym dodatkiem. Nie jest to dla mnie być albo nie być, bo na życie zarabiam w zupełnie inny sposób. Nie muszę z kwot otrzymanych od najemców spłacać jakichś kredytów itp. Na każdej nieruchomości mam ustaloną pewną kwotę poniżej której nie opłaca mi się jej wynajmować. Poniżej tej kwoty wolę, aby mieszkanie stało puste. Przynajmniej się nie zużywa tak jak się zużywa, gdy jest wynajmowane. Zakup kolejnych mieszkań jest dla mnie głównie lokatą kapitału i ucieczką przed inflacją, a nie źródłem zarobku z wynajmu. Myślisz, że inni inwestorzy myślą inaczej? Może jakiś Janusz biznesu, który ma jedno mieszkanie pod wynajem kupione na kredyt przestraszy się podatku katastralnego czy innego "od posiadania" mieszkania. On musi wynajmować, żeby mu się interes "spinał", a każdy dodatkowy koszt to dla niego cios w plecy. Cała reszta właścicieli raczej będzie to miała w nosie. Bo i tak w coś trzeba pakować nadwyżki kasy, a nie każdy lubi ryzykować idąc w bitcoiny czy nie każdy ma czas zajmować się pięcioma innymi biznesami (typu restauracje, myjnie, sklepy, warsztaty samochodowe, salony urody itd.). Gdyby doszedł jakiś podatek to mnie to ani grzeje ani ziębi w tym momencie. Bo na inwestycję patrzę długoterminowo. Może zyskam trochę mniej, ale w perspektywie 10 czy 20 lat i tak zyskam jak pokazuje historia z rynków bardziej rozwiniętych, a nawet polska historia na przestrzeni ostatnich 20-30 lat. I to sporo więcej. Krótkoterminowo natomiast ten podatek moim zdaniem nie wpłynie na podaż mieszkań i wcale to nie pomoże młodym ludziom wynająć taniej mieszkania czy kupić swoje pierwsze M. A chyba o tym myślą młodzi ludzie.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?