0

@partymaker już lepiej wydać na owoce niż na fajki ;)
@Gall takie stały 200 metrów dalej i się rzucali na te pomarańczowe pizdryki za 30 zł/kg

2

@Szklaner nie pod rząd, bo z rzędu ;)

3

@michaleu ale na czarno się ubrała, jakbyśmy skończyli sezon z 0 trofeami. Zresztą Pedri w ogóle jak psu z gardła… Dramat!

3

@michaleu dla mnie Pani Marina topka wśród Kobiet!!!
Wśród panów najlepiej ubrany dziś Joao Cancelo.

0

@Eklerek dobry rower musisz mieć ;)

0

@Eklerek to akurat prawda. Górka wysoka ze stromym podejściem.

0

@Eklerek brzmi groźnie xd

1

@NeroTFP1 ja mam takie najprostsze sneakersy zamszowe, już ze 7 lat, także takie bym Ci polecała, ale w sumie nie wiem, czy robią męskie zamszowe…

1

@Eklerek polemizowałabym xd

1

@NeroTFP1 zmartwię Cię. Pumy są najwygodniejsze.

0

@tomek8756 logiczne. Jest mama i tata. W zdrowej rodzinie mama, to żona taty. Co Ryśkowi nie pasuje?

0

@Eklerek Nie za bardzo mnie rozpieszczasz??? :P

0

@Eklerek bo nie lubię chwalić ludzi xd

0

@Eklerek To Ci się udało, muszę z przykrością przyznać

2

@Eklerek o mamo! Jaki podryw xD

10

@TR3YWAY potwierdzam, kobiety są dla siebie okropne.

4

@Encore Oski jest erosomakiem. Nie ufałabym mu.

2

@reloaded obciach jak nie wiem, akt desperacji.

1

@gumaz kogoś może mam…
@Encore wiesz, że nigdy nie jadłam? Zawsze mleczne smaki ;)

12

Tymczasem nasz Wojtuś został twarzą lodów „Strzał” marki Koral, o czym poinformował na swoim instagramie.

0

@Terroriser trzymam kciuki, żeby nie zeżarły ;)

0

@Terroriser ja kupiłam na straganku, bo to co jest w markecie to strata pieniędzy. Udało mi się dorwać sztuki wielkości mojej dłoni i bardzo słodkie :)

2

@mrboom ja kupiłam tak dobre i wielkie zarazem, że szkoda je przerabiać. Trafią do żołądka bez przeróbki ;)

1

@Faro mnie to szkoda nerwów, jak ktoś mnie tu permanentnie wkurza, to po prostu dodaję do ignorowanych i tyle. To tylko forum.

2

@Safrani to faktycznie słabo. Współczuję :(

6

@Popitek12 jak jesteś trzeźwy, to mogę. Oddasz mi kasę po wypłacie.

19

Sezon truskawkowy oficjalnie uważam za rozpoczęty ♥️

2

@Faro tak, najczęściej gdy ktoś przesadzi z seksistowskim tekstem.

1

@Faro klasa musi być

5

@PanMietek Rolexa z diamentami, jak Edward Warchocki

@Faro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?