13

@Solcio za łatwo oceniamy. Może jakaś sprawa rodzinna. Ma małe dzieci, nigdy nie wiadomo, co mogło się wydarzyć.

2

@michaleu zamiast bajek o Czerwonym Kapturku moje dzieci będą słuchały bajek o polskiej okupacji w Barcelonie

1

@clyde w przyszłym sezonie trzeba będzie zainwestować w Wojtusia, bo to może być ostatnia okazja :D

3

@Popitek12 Douglas to Legenda. 8 meczów, 8 trofeów.

2

@Foton Terrorysta z Leszna terroryzuje emocjonalnie.

2

@cchesterr43 dobranoc :)

13

Fenomen socjologiczny. Ileż rzeczy można mu przypisać podczas tej kariery, że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym… Był powodem ogromnej zbiorowej radości…

Proszę Państwa, po tylu latach jest trudno… Mówić… Dał nam wiele, bardzo wiele i myślę, że będziemy go pamiętać, fantastyczny sportowiec.

1

@Kozinho. Stary, ale to Ty jesteś szefem!

1

@MirusAmisz było w takim 13 minutowym filmiku podsumowującym karierę Kamila Stocha z podkładem z Forever Young. Od tamtego momentu wyję, gdy słyszę tę piosenkę.

6

Dzisiaj już nic się nie wydarzy. Dobranoc wszystkim!

1

@Kozinho. I potężny Duńczyk Martin Braithewaite

0

@Peciak Pamiętam. Przecież kibicowałam Barcelonie na długo przed Lewym i będę kibicować na długo po Lewym.

2

@Katalończyk 99 i komunikaty na Jijantes. Potem się pojechało do Barcelony na wakacje, to leciał szpan, że my od Roberta… szybko minęło :’(

1

@kocuur Messi również odszedł mając 34 lata

1

@Szczygiel06 ja miałam jechać do biura, ale chyba mogą mnie cmoknąć w rzyć

6

A jeszcze nie dawno zarywało się noce, bo „coś się działo”…

4

@MirusAmisz Ale nie przeklinaj! Bądź przykładem dla młodych ludzi!

0

@Peciak a mi chusteczek zabrakło :(

0

@Szczygiel06 albo pora spania i stąd te dreszcze ;)

0

@Peciak gdzie byłeś dzisiaj?

0

Klara zamarza, dajcie jej jakiś kocyk!

3

Dzisiaj te dwie minuty w Mediolanie bolą jeszcze bardziej :(

14

To nie ja, to deszcz!

NIE NO, TO JA!!!!

2

Portugalczyk kolejny, który nie podał Wielkiemu Polakowi…

1

Doczekamy się na tę bramkę Roberta, jak na 40. wygraną w PŚ Kamila Stocha…

5

Chyba będzie ciężko, żeby Lewy strzelił te 554 bramki…

1

@turhiay Dzięki Miłoszu Kłeczku, że jesteś na posterunku!

4

Nie lubię tego mówić, ale Balde jest tragiczny…

2

@Kozinho. Antypolski spisek, TV Republika już jedzie do Barcelony

7

Lewandowski powinien odejść z Barcelony! Oni w ogóle nie podają mu piłki. Ten Yamal, ten Raphinha. Oni już go nie lubią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?