3

@Hektor16 niestety dla nich, jak nie ma mnie w pracy, to nawet gdyby czekała 3 godziny, to się nie doczeka.

1

@Eto'o9 R10 a na co on komu?

6

@Eto'o9 R10 zależy jaka liga, ale jak z top5, to ze 2-5 mln.

2

@Hektor16 O tak. A najgorzej, to jak dostali autoresponder, bo nie ma Cię w pracy, a i tak dzwonią i: Hej, nie wiem czy widziałaś, ale 10 MINUT TEMU wysłałam Ci maila i nie odpowiedziałaś… xd

0

@Huck Może stąd ta ocena, że dopóki był, to nie straciliśmy bramki, ale obrona jako kolektyw nie zagrała dobrego meczu.

1

Skoro sezon już mamy za sobą, to takie pytanko ode mnie, bo przed sezonem budziło to sporo odmiennych zdań:

Czy na ten moment swojej kariery Lamine Yamal dowiózł jako zawodnik dzierżący numer 10?

1

@VamoSBarca88 bążur

3

@Katalończyk 99 grunt to dystans do samego siebie xd

0

@barcelonaLM Nie wiem, dawno nie oglądałam innych drużyn. Po mundialu Ci odpowiem.

3

@Roobo „musimy anulować bo przegramy” jest bardzo uniwersalne.

3

@barcelonaLM Nie pytam nawet gdzie xd

1

@Roobo momentami wręcz przeciwnie.

0

@Roobo mordo, chyba Ci autokorekta coś popsuła z nazwiskiem prezydenta. Popraw, zanim ktoś się dowali ;)

1

@BojanKriKicz nie bez powodu ma ksywę Omdleusz

0

@Kozinho. Nie bardzo…

1

@QQL5 na odpoczynku

1

@Kozinho. Reklamy? Oczywiście.

3

@Pawlak1992 Nie moje, czasami też mi się to wyświetla. Pewnie @Moderacja się bawi w trakcie pracy ^^

2

@xvcWinterSoldier Na szczęście chodzę spać o takiej godzinie, że zawsze o tej porze jest ciemno.

2

@MroQ Tak. Obejrzało by się jakiś meczyk o 21 na Camp Nou.

0

@Faro jak ma strzelone 99 bramek dla Barcelony, to coś tam musi grać.

0

@Kamiloza91 truskawki

0

@Laminedependencia to już pewnie zależy od właściciela.

1

@Laminedependencia Dzisiaj tzw Zielone Świątki, więc nawet jakby był handel w niedzielę, to dziś i tak byłoby zamknięte.

0

@ZuczekFCB1899 u mnie teraz będzie długotrwały sezon wesel :D

1

@Bolton to i tak by było przynajmniej 10 lat do następnej Komunii.

3

@ZuczekFCB1899 ja byłam tydzień temu i więcej dzieci w rodzinie nie mam.

1

@Kozinho. Nie wysyłaj mi więcej zdjęć swoich stóp, przynajmniej dopóki ich nie umyjesz xd

5

@Kozinho. Widać, że wylałeś, bo całą zakładkę wylało XD

0

@Lukikiki dobrze, że Pedri sobie żartów ze swojej laski nie robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?