July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hektor16 niestety dla nich, jak nie ma mnie w pracy, to nawet gdyby czekała 3 godziny, to się nie doczeka.
1
@Eto'o9 R10 a na co on komu?
6
@Eto'o9 R10 zależy jaka liga, ale jak z top5, to ze 2-5 mln.
2
@Hektor16 O tak. A najgorzej, to jak dostali autoresponder, bo nie ma Cię w pracy, a i tak dzwonią i: Hej, nie wiem czy widziałaś, ale 10 MINUT TEMU wysłałam Ci maila i nie odpowiedziałaś… xd
0
@Huck Może stąd ta ocena, że dopóki był, to nie straciliśmy bramki, ale obrona jako kolektyw nie zagrała dobrego meczu.
1
Skoro sezon już mamy za sobą, to takie pytanko ode mnie, bo przed sezonem budziło to sporo odmiennych zdań:
Czy na ten moment swojej kariery Lamine Yamal dowiózł jako zawodnik dzierżący numer 10?
1
@VamoSBarca88 bążur
3
@Katalończyk 99 grunt to dystans do samego siebie xd
0
@barcelonaLM Nie wiem, dawno nie oglądałam innych drużyn. Po mundialu Ci odpowiem.
3
@Roobo „musimy anulować bo przegramy” jest bardzo uniwersalne.
3
@barcelonaLM Nie pytam nawet gdzie xd
1
@Roobo momentami wręcz przeciwnie.
0
@Roobo mordo, chyba Ci autokorekta coś popsuła z nazwiskiem prezydenta. Popraw, zanim ktoś się dowali ;)
1
@BojanKriKicz nie bez powodu ma ksywę Omdleusz
0
@Kozinho. Nie bardzo…
1
@QQL5 na odpoczynku
1
@Kozinho. Reklamy? Oczywiście.
3
@Pawlak1992 Nie moje, czasami też mi się to wyświetla. Pewnie @Moderacja się bawi w trakcie pracy ^^
2
@xvcWinterSoldier Na szczęście chodzę spać o takiej godzinie, że zawsze o tej porze jest ciemno.
2
@MroQ Tak. Obejrzało by się jakiś meczyk o 21 na Camp Nou.
0
@Faro jak ma strzelone 99 bramek dla Barcelony, to coś tam musi grać.
0
@Kamiloza91 truskawki
0
@Laminedependencia to już pewnie zależy od właściciela.
1
@Laminedependencia Dzisiaj tzw Zielone Świątki, więc nawet jakby był handel w niedzielę, to dziś i tak byłoby zamknięte.
0
@ZuczekFCB1899 u mnie teraz będzie długotrwały sezon wesel :D
1
@Bolton to i tak by było przynajmniej 10 lat do następnej Komunii.
3
@ZuczekFCB1899 ja byłam tydzień temu i więcej dzieci w rodzinie nie mam.
1
@Kozinho. Nie wysyłaj mi więcej zdjęć swoich stóp, przynajmniej dopóki ich nie umyjesz xd
5
@Kozinho. Widać, że wylałeś, bo całą zakładkę wylało XD
0
@Lukikiki dobrze, że Pedri sobie żartów ze swojej laski nie robi xD