July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz @Eklerek miał pić za powodzenie Arsenalu jutro
4
@clyde ale Ty jesteś wyrozumiała. Ja bym tak nie umiała. Nie chcesz, to idź sobie na kebaba i nie zawracaj mi głowy.
4
@FanVictoraIbarbo Dziękujemy Olaf.
Przekażemy panu Uliemu Twoje pozdrowienia.
6
@MirusAmisz podobna do Ciebie
2
@Luciano99 oddaj mnie, ja nie pogardzę.
1
@Faro Nie, ale drzwi są otwarte, więc sprowadzamy ich drzwiami :P
3
@fumador Robert Lewandowski z Bayernu
0
@clyde o tak! Najwspanialsza zupa ♥️
1
@Antimadridista_WR nam też tu jest fajnie, że z nami jesteś :D
0
@Azi @Popitek12 już to dawno zauważył.
2
@Nazio_87 a ludzie mają wątpliwości, czy jest legendą…
2
@Kgorecki2500 naleśniki orkiszowe z serem
14
A ja Wam powiem, że jest mi dosłownie wszystko jedno kto przychodzi. Ważne, co z tego będzie.
Jedynymi transferami, którymi się jarałam były transfery Roberta i Wojtka.
Dawno temu cieszył mnie transfer Griezmanna i wiemy, jak to się skończyło, choć nie uważam, by Antek był plackiem. Trafił po prostu na bardzo źle zarządzaną drużynę.
Natomiast, żebym oceniała jakiś transfer, to musi minąć cały sezon, albo i trzy, jak choćby w przypadku Raphy.
Także kogo kupią szwagry - wszystko jedno, aby się sprawdzili.
0
@escarabajo wszystko jedno. Jakie dorwiesz :)
1
@escarabajo Jak będziesz wracał, to przynieś nam algidę. Podobno tam ją produkują ;)
0
@Eklerek Nooo, przez La Ramblę, każdy widzi :P
1
@Eklerek siłą i przemocą zostałam Armatką :P
14
@Popitek12 ale my wiemy, że to wstyd. Lepiej oznacz @AmigoBlancos @VegetaPolska @lajcior
1
@Blantozaur A ja korzystając z okazji, chciałabym też zachęcić do regularnego profilaktycznego badania się :)
Czasem warto pójść nawet prywatnie i wywalić kilka stówek, ale żyć spokojnie.
0
@Kgorecki2500 efekt nowej miotły
1
@Eklerek martwienie się nie zna wieku ;)
Jak coś to pisz, najwyżej będę z Ciebie cisnąć, bo jak ja teraz przeszłam na abstynencję to pijącego nie zrozumiem xd
0
@Eklerek pogadamy jutro xD
1
@Eklerek weź chociaż do lustra pij, żeby nie było, że sam piłeś xd
0
@Eklerek i nie wytrzeźwiejesz do finału… xd
0
@Nazio_87 a końcówki, grzywka + cieniowanie?
2
@LAMC_10 No to chyba Ferran jest Hiszpanem, tak?
2
@Luciano99 Wojtek kończył karierę od stycznia do kwietnia co 3 dni i nie odszedł. I z Julkiem będzie tak samo.
0
@wojopancer Nie, bo będę kibicować Hiszpanii z 8 naszymi.
2
@FcPortoFan1999 Nie czepiaj się naszego dziadka. On już sobie poszedł.
2
@Popitek12 zapomniałeś, że dopisała: szkoda, że Ty nie jesteś taki jak on.