July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY to czekam!
0
@TR3YWAY będzie relacja z urlopu?
1
@TridenteMSN Nie mam pojęcia, nie dzwoniłam dziś jeszcze do Deco.
5
Jak oni będą kupować w takim tempie, to nam się zawodnicy w drużynie nie pomieszczą...
6
@Transu96 terrorysta z Leszna
3
@Bilon87 stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża...
1
@michaleu dopóki nie pogadasz z aktualną osiemnastką :P
3
@LeoMessiiBarcaPepa potrzebujesz sugar mummy, która Cię utrzyma? ^^
@LAMC_10 że się Ciebie boję...
0
@lucas/catalan w akcje.
2
@LAMC_10 czasami się zastanawiam, czy my się znamy...
0
@LAMC_10 przecież ona jest mój rocznik xD
3
@LAMC_10 3 razy tyle, co mam teraz.
2
@michaleu starzejemy się...
0
@michaleu Nie no, niestety już stara.
6
@LAMC_10 z Piątnicy, no bo skąd?
5
@MessiForeverTheBest No i co poradzę, że wolę tą "so Lewandowski"?
3
@Kinginiesta tyle, ile Laporta waży w gramach.
7
@RoberDzik 00:00 powrót Neymara
1:00 powtórzony karny Błaszczykowskiego
5
@tbas gdybać, czy zarejestrujemy czy nie...
1
@TR3YWAY ok, zanotowane
0
@TR3YWAY kiedy się zapisałeś do ambasady?
1
@Nazio_87 zainwestowałam 29,99 zł w nożyczki fryzjerskie i nie płacę za fryzjera ;)
2
@Batys Dziękuję. Mój zawodnik już tu jest.
0
@Katalończyk 99 o to życzę im szczęścia :D
3
Pozdrowienia dla Larambiarza z Grochowa w koszulce z sezonu 2014/15 :D
0
@gumaz w podstawówce zbijał, w gimnazjum siata, a w liceum to najczęściej siłka.
2
@Faro No i elegancko
0
@Eklerek teraz to już nie mam weny xd
0
@Eklerek wiesz, że lubię Cię wkurzać (:
1
@Azazel_Pazuzu ja tam uważam, że jak uczciwie zarobione i wystarczy na podstawowe wydatki, to trzeba korzystać z życia jeśli jest możliwość. Inaczej to tylko egzystencja.