July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk rewanż w Kijowie
3
Robert powinien zmienić reprezentację. Oni w ogóle nie wykorzystują jego podań. Ten Szymański, ten Zieliński, ten Pietuszewski. Oni już go nie lubią.
1
@MessiForeverTheBest do Alejandry*
0
@TR3YWAY mom, tylko on mnie ni mo :(
1
Francja elegancja!
1
@Vegeta88 tak, właśnie o ten.
1
@LAMC_10 dziękuję. Nie potrzebuję ocen. Mam dość wysokie poczucie wartości w tej kwestii.
4
@LAMC_10 wypraszam sobie, mi nawet bez make-upu niczego nie brakuje xD
@Antimadridista_WR no raczej :P
Przecież ja wiadomo, Pedri 100%
1
@LAMC_10 Nie płacz.
0
@Kozinho. Ja Cię cały czas lubię, ale czasami przechodzą mnie ciary żenady xd
0
@Fake69 w ścianę xd
1
@Kozinho. Puknij Ty się czasem w głowę ;)
1
@LAMC_10 zapytaj jego żonę xd
0
@Kozinho. Nie ma uprzywilejowanych u mnie xd
1
@LAMC_10 nie dość, że nie robi błędów, to jeszcze jest dla mnie szalenie uprzejmy xd
0
@Kozinho. Trzeba to zmienić
0
@Kozinho. Może dzwonić, mam tryb nocny
1
@LAMC_10 jego już zapisałam na straty
0
@matirix20 reprezentacjom*
1
@Kozinho. Nie wiem, ale na pewno wykupili wszystkie zapasy jeszcze przed meczem i już ich nie mają.
1
@TR3YWAY rm.tv transmituje
0
@FcPortoFan1999 To też wiemy, Oski :)
2
@LAMC_10 to do sierpnia mamy kosę
3
@FcPortoFan1999 My tak mamy co roku od 2015…
3
@LAMC_10 chciałeś napisać „Hiszpanii z Pedrim i Laminem Yamalem na czele”…
0
@FcPortoFan1999 kac to będzie, ale jutro jak wstaną.
15
@Kozinho. Słabo. Nie mogą znaleźć punktu, który sprzedaje napój pocieszenia po 22.
4
@MessiForeverTheBest raz na wozie, raz w nawozie xd
2
@Derean ja bym obejrzała Barcelonę z jakimiś ogórkami, np. Realem Madryt.
2
Arteta nawet biega i skacze jak Simeone xD