1

Bobusiu, jak mogłeś…

1

@tomek8756 może jeszcze zmieni zdanie…

1

@michaleu nawet kusiło, bo jest ciepło, ceny były nawet spoko, no ale iść i żeby oczy krwawiły to nie.

1

@FcPortoFan1999 wstyd, wstyd, wstyd.

1

@DonCarletto Tak!
@FcPortoFan1999 niby tacy podobni, a jednak różni.

3

@xvcWinterSoldier i to jest zawsze i wszędzie. Na skokach też.

0

@FcPortoFan1999 tęsknię za maszyną pana Flicka.

5

Pomyśleć, że niektórzy wydali pieniądze i np. zmarnowali dzień urlopu, żeby być na tym meczu…

0

@FcPortoFan1999 to nawet lepiej

3

@allien18 pije żeby zapomnieć. Odnoszę wrażenie, że Robercik nam się postarzał przez ostatnie 2 miesiące.

0

@Piotrek1993 a podobno taki nietolerancyjny ten nasz naród…

1

@Katalończyk 99 Twoja moja wymianen machen

3

Emocje jak na grzybobraniu.

4

@czosnekfcb Mr Ambalabamba? I am very wesoły, że pan tu do nas herzlich wilkommen.

0

@Faro ocieplają przed paleniem

3

@Mario96w ochładza klimat.

6

@Faro bardziej tęczowy xd
Ale no, jak świętować to na całego.

1

@Faro to w takim razie Ty razem ze mną xd

0

@Laminedependencia ja sobie nic nie kupiłam, bo nie jestem już dzieckiem ;)

1

@LAMC_10 mam tylko jutro wolne…

2

@LAMC_10 idealnie, znowu się opaliłam :D

1

@martusiaaaa młoda, jak coś to pisz, to ich trochę ustawię.

1

@LAMC_10 wstydź się!

8

@LAMC_10 coś nawywijał?

1

@LAMC_10 No mi się Maja od zawsze podoba. Jakby była juniorka, to tak dostanie na imię.

1

@Sinirsey miałam na myśli w sensie tenisowym, przesądzanie o kwestiach wyglądowych zostawiam panom ;)

2

@Eklerek Dziękuję, to miłe :D

2

@LAMC_10 Nawet nieprofilaktycznie, nasza rakieta ma po prostu bardzo ładne imię :D

1

@Kgorecki2500 teraz się będą śmiać z niego, że bambik, bo nie ma V-dolców XD

0

@LeoMessiiBarcaPepa gdybyśmy byli zupełnie bezbłędni, to byliśmy nieśmiertelni, a jak wiemy jest to niemożliwe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?