July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bobusiu, jak mogłeś…
1
@tomek8756 może jeszcze zmieni zdanie…
1
@michaleu nawet kusiło, bo jest ciepło, ceny były nawet spoko, no ale iść i żeby oczy krwawiły to nie.
1
@FcPortoFan1999 wstyd, wstyd, wstyd.
1
@DonCarletto Tak!
@FcPortoFan1999 niby tacy podobni, a jednak różni.
3
@xvcWinterSoldier i to jest zawsze i wszędzie. Na skokach też.
0
@FcPortoFan1999 tęsknię za maszyną pana Flicka.
5
Pomyśleć, że niektórzy wydali pieniądze i np. zmarnowali dzień urlopu, żeby być na tym meczu…
0
@FcPortoFan1999 to nawet lepiej
3
@allien18 pije żeby zapomnieć. Odnoszę wrażenie, że Robercik nam się postarzał przez ostatnie 2 miesiące.
0
@Piotrek1993 a podobno taki nietolerancyjny ten nasz naród…
1
@Katalończyk 99 Twoja moja wymianen machen
3
Emocje jak na grzybobraniu.
4
@czosnekfcb Mr Ambalabamba? I am very wesoły, że pan tu do nas herzlich wilkommen.
0
@Faro ocieplają przed paleniem
3
@Mario96w ochładza klimat.
6
@Faro bardziej tęczowy xd
Ale no, jak świętować to na całego.
1
@Faro to w takim razie Ty razem ze mną xd
0
@Laminedependencia ja sobie nic nie kupiłam, bo nie jestem już dzieckiem ;)
1
@LAMC_10 mam tylko jutro wolne…
2
@LAMC_10 idealnie, znowu się opaliłam :D
1
@martusiaaaa młoda, jak coś to pisz, to ich trochę ustawię.
1
@LAMC_10 wstydź się!
8
@LAMC_10 coś nawywijał?
1
@LAMC_10 No mi się Maja od zawsze podoba. Jakby była juniorka, to tak dostanie na imię.
1
@Sinirsey miałam na myśli w sensie tenisowym, przesądzanie o kwestiach wyglądowych zostawiam panom ;)
2
@Eklerek Dziękuję, to miłe :D
2
@LAMC_10 Nawet nieprofilaktycznie, nasza rakieta ma po prostu bardzo ładne imię :D
1
@Kgorecki2500 teraz się będą śmiać z niego, że bambik, bo nie ma V-dolców XD
0
@LeoMessiiBarcaPepa gdybyśmy byli zupełnie bezbłędni, to byliśmy nieśmiertelni, a jak wiemy jest to niemożliwe ;)