July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ja idę na wieczór, bo rano niezmierzone tłumy.
0
@FcPortoFan1999 w takim razie jaką masz funkcję na procesji?
0
@krzywy sama nie wiem. Wszystko ma zalety i wady :)
0
@krzywy najpierw trzeba mieć teściową, a ciężko z tym…
0
@Nazio_87 w sensie, jak na Boże Ciało? :P
0
@Batys najgorzej, że teraz już wszystko wiem.
1
@Eklerek nie musisz xd
0
@Nazio_87 z jednej strony chciałabym to zobaczyć, a z drugiej chyba to dla mnie za dużo…
0
@Batys Ja właśnie się szanuję. Już raz zaufałam takiej osobie, co wiedziała, ale nie powiedziała, ale mówiła, że wie. I bardzo źle na tym wyszłam.
1
@Nazio_87 myślisz, że ma do tego wianuszek na głowie?
2
@Batys Nie lubię takich ludzi…
0
@Kozinho. On sztandary nosi.
1
@Dari0G jestem szybkością. Jak zygzak mcqueen.
0
@TR3YWAY ja bywałam, po podpisy w dzienniczku do bierzmowania ;)
5
@krzywy dlatego dzień święty się świeci, a nie robi ryzykowne rzeczy ;)
0
@Faro jeszcze jest nadzieja. Może jeszcze przestanie lubić kobiety.
3
@martusiaaaa nie przepraszaj, nic złego nie zrobiłaś ;)
0
@TR3YWAY zamieszkałeś w zakrystii, że widzisz Boże Ciało w lustrze? ^^
5
@martusiaaaa powiem tyle: niedługo. A więcej Ci nie powiem, bo za krótko się znamy.
3
@addept Ja lubię, gdy Polacy zdobywają bramki. Podbijają stadiony świata. To wielka duma być Polakiem, nawet gdy ma się śruby zamiast serca.
1
@tomek8756 Panieeeee, a żebym ja wiedzioła…
17
No dobra, ale brama piękna!
3
Urban trzyma Lewego cały mecz, a potem Pan Flick nie będzie miał kim grać, bo się Robert uszkodził na kadrze…
2
@addept ja myślę, że ładne pożegnanie we wrześniu i goodbye.
0
@norbi77 coś tam strzelał, już też nie przeginajmy w drugą stronę. Wiadomo, że zawsze mogło być lepiej.
2
@PIWOSZ89 o uścisk ręki prezesa Kuleszy
1
Dla Barcelony to strzelał!
(Nie żebym na to narzekała, że strzelał xD)
0
@krycha2201 u mnie tylko leci w tle.
1
@tomek8756 znudzą jej się kobiety, na bank.
1
@michaleu jeszcze gdyby to było oficjalne pożegnanie Robercika to można było iść dla niego. A tak, to nie było po co.