4

@Zbyszard 2h i można iść spać :D

1

@blakkudium Ja od początku mówiłem ze ta Brazylia to lipa, pykną Haiti a ze Szkocją będą się męczyć...
W ataku pozycyjnym bez ,,9'' bez boków obrony, bez jakościowej linii pomocy (w szczególności w porównaniu z największymi, z Hiszpanią,Portugalią,Anglią, Argentyną czy Hiszpanią a nawet Holandią...

Brazylia będzie mega groźna tylko jak będzie grać z kontry, jeśli jakoś dotrą do tych cwierćfinałów to wszystko może stac sie możliwe

3

Nie ogarniam czemu przy korzystnym wyniku Hakimi zostawiał Viniego samego na skrzydle
Ogólnie Hakimi dziś słaby jak na siebie, i to bardzo
Dali sobie strzelić gola z niczego, szkoda chciałbym zobaczyć bardziej otwartą Brazylie w 2 połowie...
Ancelotii zabetonował mecz po przerwie

0

@norbi77 coś tu ewidentnie jest nie tak... np drużyny które wyjdą z 3miejsc grają ze sobą? xD

https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA_World_Cup#Knockout_stage

1

@blakkudium pytanie co teraz zrobić... czy nastukać Haiti czy po prostu wygrać...
co sie wydarzy w grupie F? w którą część drabinki lepiej iść?
Wbrew pozorom ten remis jest lepszy dla Maroko, bo mają lepiej rozłożone mecze w grupie

0

@norbi77
1A gra z z drużyna z 3 miejsca

1C gra z 2F
2C gra z 1F

0

@norbi77 jeśli Brazylia zajmie 3 miejsce w grupie a Meksyk wygra swoją to jest taka szansa

1

@Pawlusek Carlos, Cafu

0

where Hakimi przy golu

0

@jakub1906 Koreo co Ty robisz!

0

ten Qatar to zbiera siły i w końcówce ruszą tak?

0

@tomcias10 jeśli jest przyznany rzut rożny przez sędziego, a okazuje sie ze go być nie powinno to nie ma.
W drugą strone to nie działa, czyli jeśli sędzie wskaże na rozpoczęcie gry od bramki a rzut rożny był ewidentny to dalej gramy od bramki

0

@Xaviball ja spałem dziś od 16 do 19;30 xd

2

@Xaviball 3 :)

0

@Arkon z mac bookami trzeba uważać, nwm na ile musi korzystać z apek uczelnianych przy magisterce, bo na jabłuszko nie wszystko wejdzie niestety...

0

@Arkon to ja musze dopytać gdzie studiuje, bo ja po farmie w Lublinie
Edit: 25lat to niech sama coś wybierze :D

1

@APTAPT jakie 48, za 24h już będziemy świętować

3

Dobra to ja zacznę
A może tego Baloguna na ,,9"?

1

Mundial, to jest to co tygryski lubią najbardziej, to odrazu chce się oglądać

0

wchodzi podstawowy środek pola na boisko

2

dobrze ze do pracy na 16 ale ja nwm jak ja przezyje ten mundial xd

2

i cyk brameczka 1;0

2

@PatrychoO coś czuje ze mało będzie grał...
dostanie z 30min z Algierią, ogony z Austrią, cały mecz z Jordanią, tam walnie hat tricka i sie zacznie bum

0

@kanver_ Hmm Patrząc na to ze w grupie mają Chorwację, Ghane i Paname
Jeśli wygrają grupe to grają z drużyną z trzeciego miejsca, a w kolejnej fazie turnieju ze zwycięzcą grupy A (Meksyk,RPA,Korea,Czechy) chyba ze zwycięzca grupy A przegra z drużyna z 3 miejsca...
Ewentualny ćwiercfinał to prawdopodobnie mecz z Brazylią (chyba ze Niemcy lub Francja zajmą 2 miejsce w grupie)

To Taki Kane nie zdziwie sie jak załaduje z 5-7bramek na mundialu, hmm złoty balon może być jego

0

@The Game 10 brak klasycznej ,,9'', środek pola z Cherkim bez balansu, a bez niego to jakiś taki drewniany jak na zespół tej klasy.
Boki obrony słabe.

0

@The Game 10 najlepsza pomoc na tym turnieju, do tego bardzo mocna linia obrony (kto wie czy również nie najmocniejsza), z przodu z jednej strony mogłoby być lepiej, z drugiej i tak jest lepiej niż np w Hiszpanii.

Zwycięstwo nie będzie dla mnie szokiem

1

@MessiForeverTheBest Argentyna na 99,9% zaraz po wyjściu z grupy dostaje Urugwaj lub Hiszpanie

1

@Kidd Francja, brak klasowej ,,9'' pomoc z Cherkim bez balansu, a bez Cherkiego to juz wgl dramat, atakiem pozycyjnym to oni grać nie będą bo ich pomocnicy sie do tego nie nadają, nie mają ,,9'' a do tego słabe boki obrony.

3

@kocuur raczej nie ma szans ze Alvarez + Lautaro będą grać razem
Guliano + Alvarez+ De Paul stworzą idealną przestrzeń na boisku dla Leo.
Ich intensywność sprawi, że Leo jako wolny elektron będzie mógł robić swoje

Dibu
Molina-Romero-Lisandro/Otamendi-Tagliafico
Guliano-De Paul-Enzo-Mac Alister
Messi-Julian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?