Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Zbyszard 2h i można iść spać :D
1
@blakkudium Ja od początku mówiłem ze ta Brazylia to lipa, pykną Haiti a ze Szkocją będą się męczyć...
W ataku pozycyjnym bez ,,9'' bez boków obrony, bez jakościowej linii pomocy (w szczególności w porównaniu z największymi, z Hiszpanią,Portugalią,Anglią, Argentyną czy Hiszpanią a nawet Holandią...
Brazylia będzie mega groźna tylko jak będzie grać z kontry, jeśli jakoś dotrą do tych cwierćfinałów to wszystko może stac sie możliwe
3
Nie ogarniam czemu przy korzystnym wyniku Hakimi zostawiał Viniego samego na skrzydle
Ogólnie Hakimi dziś słaby jak na siebie, i to bardzo
Dali sobie strzelić gola z niczego, szkoda chciałbym zobaczyć bardziej otwartą Brazylie w 2 połowie...
Ancelotii zabetonował mecz po przerwie
0
@norbi77 coś tu ewidentnie jest nie tak... np drużyny które wyjdą z 3miejsc grają ze sobą? xD
https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA_World_Cup#Knockout_stage
1
@blakkudium pytanie co teraz zrobić... czy nastukać Haiti czy po prostu wygrać...
co sie wydarzy w grupie F? w którą część drabinki lepiej iść?
Wbrew pozorom ten remis jest lepszy dla Maroko, bo mają lepiej rozłożone mecze w grupie
0
@norbi77
1A gra z z drużyna z 3 miejsca
1C gra z 2F
2C gra z 1F
0
@norbi77 jeśli Brazylia zajmie 3 miejsce w grupie a Meksyk wygra swoją to jest taka szansa
1
@Pawlusek Carlos, Cafu
0
where Hakimi przy golu
0
@jakub1906 Koreo co Ty robisz!
0
ten Qatar to zbiera siły i w końcówce ruszą tak?
0
@tomcias10 jeśli jest przyznany rzut rożny przez sędziego, a okazuje sie ze go być nie powinno to nie ma.
W drugą strone to nie działa, czyli jeśli sędzie wskaże na rozpoczęcie gry od bramki a rzut rożny był ewidentny to dalej gramy od bramki
0
@Xaviball ja spałem dziś od 16 do 19;30 xd
2
@Xaviball 3 :)
1
@Arkon https://www.neonet.pl/p/1335151-laptop-lenovo-yoga-7-2-in-1-ryzen-ai-5-340-16gb-512gb-win11.html?cd=17995465589&ad=&kd=&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=17995465589&gad_source=1&gad_campaignid=17353619735&gclid=Cj0KCQjw_7PRBhDcARIsAMjV7jkKwC8YNegxokZGz1ms_tA4kVrJdfJWdr_Q0dQPnk-kUtnbXuAfZscaAulWEALw_wcB
nie jestem fanem takich wynalazków, ale w przypadku takich studiów to nie głupie rozwiązanie, ja nie wyobrażam sobie studiów bez tableta, rysowanie wzorów, robienie notatek itd.
0
@Arkon z mac bookami trzeba uważać, nwm na ile musi korzystać z apek uczelnianych przy magisterce, bo na jabłuszko nie wszystko wejdzie niestety...
0
@Arkon to ja musze dopytać gdzie studiuje, bo ja po farmie w Lublinie
Edit: 25lat to niech sama coś wybierze :D
1
@APTAPT jakie 48, za 24h już będziemy świętować
3
Dobra to ja zacznę
A może tego Baloguna na ,,9"?
1
Mundial, to jest to co tygryski lubią najbardziej, to odrazu chce się oglądać
0
wchodzi podstawowy środek pola na boisko
2
dobrze ze do pracy na 16 ale ja nwm jak ja przezyje ten mundial xd
2
i cyk brameczka 1;0
2
@PatrychoO coś czuje ze mało będzie grał...
dostanie z 30min z Algierią, ogony z Austrią, cały mecz z Jordanią, tam walnie hat tricka i sie zacznie bum
0
@kanver_ Hmm Patrząc na to ze w grupie mają Chorwację, Ghane i Paname
Jeśli wygrają grupe to grają z drużyną z trzeciego miejsca, a w kolejnej fazie turnieju ze zwycięzcą grupy A (Meksyk,RPA,Korea,Czechy) chyba ze zwycięzca grupy A przegra z drużyna z 3 miejsca...
Ewentualny ćwiercfinał to prawdopodobnie mecz z Brazylią (chyba ze Niemcy lub Francja zajmą 2 miejsce w grupie)
To Taki Kane nie zdziwie sie jak załaduje z 5-7bramek na mundialu, hmm złoty balon może być jego
0
@The Game 10 brak klasycznej ,,9'', środek pola z Cherkim bez balansu, a bez niego to jakiś taki drewniany jak na zespół tej klasy.
Boki obrony słabe.
0
@The Game 10 najlepsza pomoc na tym turnieju, do tego bardzo mocna linia obrony (kto wie czy również nie najmocniejsza), z przodu z jednej strony mogłoby być lepiej, z drugiej i tak jest lepiej niż np w Hiszpanii.
Zwycięstwo nie będzie dla mnie szokiem
1
@MessiForeverTheBest Argentyna na 99,9% zaraz po wyjściu z grupy dostaje Urugwaj lub Hiszpanie
1
@Kidd Francja, brak klasowej ,,9'' pomoc z Cherkim bez balansu, a bez Cherkiego to juz wgl dramat, atakiem pozycyjnym to oni grać nie będą bo ich pomocnicy sie do tego nie nadają, nie mają ,,9'' a do tego słabe boki obrony.
3
@kocuur raczej nie ma szans ze Alvarez + Lautaro będą grać razem
Guliano + Alvarez+ De Paul stworzą idealną przestrzeń na boisku dla Leo.
Ich intensywność sprawi, że Leo jako wolny elektron będzie mógł robić swoje
Dibu
Molina-Romero-Lisandro/Otamendi-Tagliafico
Guliano-De Paul-Enzo-Mac Alister
Messi-Julian