0

i cyk startujemy

2

@MESSI3010 Urugwaj to bierze

2

kurde ależ mogą być jaja w 3kolejkach
3 grupy w których 2 głównych faworytów zremisowało:
1.Brazylia,Maroko
2.Japonia Holandia
3. Belgia Egipt
to nieźle teraz będą grać na bilansy bramkowe

3

@Eklerek był strzał z głowy gdzie ledwo wybronil kurtuła

5

W ostatniej sekundzie trzeciej kwarty!

0

co CI komentatorzy... Salah to podawał i leżał na boisku bo był faulowany po podaniu

0

chyba tylko Lakaka może ich uratować

Swoją drogą fajnie zaczyna wyglądać potencjalna drabinka Argentyny w fazie pucharowej
jeśli Hiszpania nie wygra grupy (a kroku w tym kierunku dziś nie zrobiła) oraz Belgia będzie 2 w grupie to potencjalna faza pucharowa Argentyny w przypadku awansu z 1 miejsca

1.Hiszpania
2.Belgia
3. ćwierćfinał z Portugalią
4. półfinał Anglia?
5. finał to już wiadomo Francja itd

1

@Jarema2000 dla porównania zaraz po wyjściu z grupy na 99,99% odpadnie ktoś z trójki Argentyna,Hiszpania, Urugwaj
a o ile Niemcy i Francuzi wygrają swoje grupy to tylko 1 z tych reprezentacji wejdzie do ćwierćfinału

2

Zwycięzca tego meczu prawdopodobnie wygra grupe
potem zagra z drużyną z 3ciego miejsca
potem zagra ze zwyciezcą meczu 1D vs 3drużyna z 3miejsca

Tym sposobem jest to jeden z ważniejszych meczy dla tych reprezentacji w walce o... łatwą drabinkę do ćwierćfinału

0

Uwaga na ten Egipt
w 1 składzie Zico, na ławce Trezeguet

0

to co Lakaka hat trick z ławki?

10

@Comentateiro 0x7=0 wiec 0x wiecej

0

Hiszpania czy przegra czy zremisuje to bez różnicy, muszą wygrać, muszą iść na całość

0

Paragwaj xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

w sumie to fajne te zielone przylądki

1

Od 5min kibicuje tym wsypą zielonego przylądka a już mnie ta Boa Vista wkurwia

0

@escarabajo 2 drużyna z grupy Hiszpania/Urugwaj gra ze zwycięzcą grupy z Argentyną, a zwyciezca grupy Hiszpania/Urugwaj gra z 2 druzyna z gr z Argentyną

Czyli na 100% zaraz po wyjsciu z grupy w turnieju nie bedzie kogos z 3 Argentyna/Hiszpania i Urugwaj

0

@hubert874
8-0
1-1
3-0
1-2

0

@escarabajo jeśli tak to Belgia i Anglia mają autostrade do ćwiercfinałów
Anglia wygrywając grupe to w drodze do ćwiercfinału zagra z drużyną z 3miejsca a potem zwyciezca meczu pomiedzy druzyna z 3 miejsca a 1A czyli Korea/Meksyk
Belgia wygrywając swoją grupe to najgorzej co może trafić to zwycięzca grupy D czyli potencjalnie najgroźniejszą drużyną w drodze do ćwierćfinału jest USA.

A na pewno zaraz po wyjsciu z grupy odpadnie ktoś z trójki Argentyna Hiszpania Urugwaj
a runde przed cwierćfinałem prawdopdoobnie bedzie juz mecz (o ile wygrają swoje grupy) Francja vs Niemcy.

Dlatego to są dwa mega ważne mecze

0

@escarabajo Belgia Egipt
Oraz Anglia Chorwacja
Dwa mega ważne mecze patrząc na całą drabinkę mundialu

3

@Comentateiro najgorsze ze 4lata ta przerwa trwa ;d

1

@Gibbon_FCB środek + lewa obrona, why not

1

Dobra człowiek sie wyspał, można zaczynać
F1
Final four ligi mistrzów
a potem potężne kakało

6

@Marcelinho132 Holandia zaraz wymęczy remis z Japonią i dopiero Szwecja zleje Tunezje xD

2

Messsiiii co Ty robisz!

2

Jordan Bos
Chłop co gra w wyprowadzeniu piłki, ten drybling...
Tu musi być transfer!

0

o kurde, drybling turnieju :D

1

Ktoś jeszcze nie brał urlopu przez 1,5roku żeby teraz oglądać Haiti po nocach ? :D

1

W sumie to grupy z gospodarzami są najsłabsze czyli A,B,D i to ze później zwycięzcy z tych grup grają z drużynami z 3miejsc powoduje, że:
1. w sumie mundial z topowymi drużynami zaraz się zacznie
2. topowe drużyny będą grać po wyjsciu z grupy z drużyną która zajmie w grupie 2 miejsce (np Argentyna jeśli wygra grupe to zagra z Hiszpanią/Urugwajem, a jak będzie 2 w grupie to też zagra z Hiszpanią/Urugwajem) a sporo drużyn z drugiego szeregu będzie się ślizgać aż do cwierćfinału.

Są 2 turnieje jeden dla tych słabszych (którzy bez sprawiania większych sensacji będą mogli wejść do cwierćfinału), drugi dla tych mocnych którzy sie bedą bić odrazu po wyjściu z grupy.

4

@Zbyszard 2h i można iść spać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?