0

Nooo goooooooooool

0

@Messibestplayerintheworld Wróci i znów będzie grał ochłapy.

1

@Lionel_Messi10 Z formą fizyczna Suareza to nie dziwne.

0

@LeszekFCB Feran jako rezerwowy jest całkiem okej. Żeby odciążyć podstawowa 9 na ogórki, czaasam nawet na taki betis coś pokarze. Na lepszych rywali nie powinien wychodzić wcale

1

Nowy stary stadion. Nowa stara forma Barcy flicka :)

0

Jak fajnie. :))

13

Moim zadaniem nie jest źle, Albania jest na spokojnie do pokonania. Szwecja jest bardzo slaba. Ukraina jest dość silna ale po karnych obstawiam zwycięstwo.

3

Nie uwierzę w to, były różne historie ale ta to już kpina.

1

@4Fabregas4 xD, większych głupot dawno nie czytałem.

1

Na ławkę chce wrócić.

0

@Destroyer_of_Worlds A są ludzie którzy na to mocno narzekali.

0

@Cryptolis Nigdzie nie napisałem że większą od lewego lecz na pewno większą niż w ekstraklasie.

1

@AmigoBlancos Możliwe że każdy z tamtych lat zrobił by większą karierę gdyby nie komunizm.

1

@sergio5 Ogólnie zgoda ale z tym Ronaldo to jakaś kpina, gościu od lat nie potrafi dobrze wykonać wolnego tylko strzela w trybuny.

1

@Arkon Jedynie mam Disneya. Był do kupienia za 10 zł więc żal nie skorzystać.

2

@Adi123456789 Dla niego to raczej 4 meczowy turniej.

0

@JoeBlack A to Barcelona ma mało młodych? Lewy przyszedł dał 110 bramek i pokazał że można wiek nie ma znaczenia z kanem było by pewnie to samo. Po za tym Alvarez jest bardziej kotem w worku od kane.

46

I bardzo dobrze, najlepszy piłkarz w historii klubu. Choć wiadomo że robienie pod kolejna kadencję.

0

@MYTO Galata dzielnie walczy.

2

@Criss18Barca I bardzo fajne, jedyną dobra rzecz w jesieni i zimę to śnieg.

17

Lewandowski miejąc 50 lat będzie lepszy od Ferana.

1

@kanver_ Atlanta ma mało ostatnio wspólnego z klubem top, po za tym do kontuzji grał regularnie może są ostrożni i pozwoli go wprowadzają.

3

Znając życie nagle znajdują u niego jakaś super poważna ukryta kontuzję na 2 miesiące:)

0

@EvenepoelRemco00 Nie przeszkadza mi taki układ przy obecnych kontuzjach w kadrze.

4

@Nightraider Lata tragicznego zarządzania nie znikną szybko, Laporta trochę popuścił pasa z dźwigniami i znowu bida. Zbyt szybko to się nie zmieni a do realu czy angli przepaść jest ogromna na tle finansowym.

0

@K1ngKong7 Xavi też wygrał mistrza.

0

@4drian0 Co wygrał Xabi czego nie wygrał Xavi?

0

@kanver_ W tym roku będzie strasznie ciężko wygrać turnieju który się nie odbywa.

0

Krystyna-Hikrylda.

0

@EvenepoelRemco00 Tak samo mogło by się odbyć odsunięcie to od władzy jak w Iraku czy libili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?