0

To nieźle XDDDDDDDDD

1

@Eklerek U mnie już strzelali ładne czerwone.

24

Co tam robi Bellingham i palmer? Brak Raphinia jest żenujący.

0

@MichuZ44 Jedeny powód dla którego zastanawiam się nad pójściem do kina na avatra jest trailer/Teaser do domsday.

1

@xvcWinterSoldier Tak oglądałem. Ogólnie to ma to wyglądać tak że Steve przez to że cofnął się w czasie linia czasowa w której żyję dr doom a dokładnie jego wariant. Stracił rodzinie przez to i chcę się zemścić według innych wycieków. Jest tyle wersji ze pewnie się jeszcze 10 razy zmieni mam nadzieję że to się nie sprawdzi to był by to znowu konflikt stvea że starkiem.

0

@xvcWinterSoldier To nie jest trailer tylko teaser, a to różnica. Jest też to jeden z 4 których na się pojawić więc nie zdziwił bym się gdyby jeden "wyciekł".

3

@Herato Sam mówił że z Brighton to może być jego ostatni mecz w Liverpoolu

0

@Arkon Żadnej nie toleruje, sam ściek.

0

@LukaszFan Większej głupoty nie się napisać, Liga nie będzie się rozwijać tylko cofać w takim wypadku wygrywanie przez jeden zespół ligi.

11

@gumaz A to w Polsce są dwie partie że jak nie głosuje się na po to na PiS musi?

0

@Safrani To jak to w końcu jest Rosją to frajerzy którzy nie potrafią utrzymać Donbasu czy giga mocarstwo?

1

@kanver_ Od początku pewnie nie chciał odchodzić, tylko miał jakiś konflikt z prezesem rakowa i chciał mu pokazać że może odejść w każdej chwili.

3

Komentarz usunięty

1

@BillyButcher Tylko, że Ukraina długo tak nie wytrzyma tym bardziej jak USA przestanie wspierać zbrojnie Ukraińcowi. Nie ma scenariusza z dobrym zakończeniem tej wojny.

0

@Eklerek Kiedyś jak byłem w kościele i ksiądz rozdawał cukierki było podobnie.

3

25

Nie rozumiem jak można twierdzić że to coś nie jest najlepszym piłkarzem, deklasuje wszystkich.

3

@JanuszKorwinMikke Na sprzedaż to jesteś ty pozdrawiam.

0

Feran coś ma do tego betisu.

1

2-1 xD niesamowita jest Barca

1

Jak mógłby dać asysty ktoś inny niż Kounde;)

2

@Kessie Nie ma przypadków są tylko znaki..

0

Roony na 10 ciekawy pomysł, chyba że zagra tam Yamal bądź Redford.

3

@Katalonik97 Feran i lewy grają słabo.

0

@barcelonaLM Szkoda że nie finał i win argentyny, :(.

2

@Kilotopy 10 milinów euro dali.

1

@PatrychoO Aborcja-Nie
Związki partnerskie - tak
Eutanazja -tak
Kanpka drwala- tak
Rodzynki -tak
Donald Tusk-nie
Karol Nawrocki -nie
Sfałszowane wybory- nie
Reparacja -tak
Niemcy -tak
Unia Europejska - tak
Ukraina - tak
Rosja -nie
Tenis -nie
F1- nie
Walki na Orlenie -tak
Harry Potter- tak
Ronald Arujo - tak
Fdj- nie
Julian Alvarez -nie
Legia Warszawa -nie
real madryt-nie
Moderacja- tak


11

Moim zdaniem lewy nie powinien już wykonywać karnych od pewnego czasu mu to nie idzie.

0

@kanver_ Wszystko to był tajny plan.

3

@tomek8756 Z unii sensu wychodzić obecnie nie ma. Co nie znaczy że Unia to kraina mlekiem i miodem płynąca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?