1

@Kgorecki2500 jedyny słuszny wybór.

1

@GeneralXavi nikt nie pytał, ale każdy potrzebował.

4

@PatrychoO ta inteligencja wypisana na twarzy xD

54

Jak w takim meczu Puig nie zagra to powinien zapytać Setiena czy go nie przyjmie na farmę.

3

@Pawlak1992 Czesław Michniewicz lub Marek Papszun. Zamykam.

0

@Bobrowik fajerwerki co najwyżej

5

W najnowszym notowaniu Transfermarkt Gavi jest wyceniany na 40 milionów euro. Nico - 20 milionów.

1

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

1

@Coutinho007 w obecnej formie absolutnie nie tęskniłbym za De Jongiem

1

@Encore Jeden cienki jak sik pająka, a drugi porównywalnie tępy do Dembele. Obaj niech się trzymają jak najdalej od Barcelony :)

0

@Worny zwykły najemnik, nie trawię typa.

1

@busquets5 nie no Coutinho to jest poziom spadkowicza La Liga. Nie obrażajmy Memphisa tym porównaniem.

1

Morata to będzie już gwóźdź do trumny. Jaki szaleniec wpadł na ten durny pomysł?

0

@Emhyr no właśnie Morata nawet z karnymi by miał problem xd

3

I bardzo dobrze. Nie ma co podpisywać umów z psem :)

50

Nie dało się lepiej wyjaśnić przydupasa Bartomeu. Brawo Pique!

0

@Arkadio90 dzięki, mam dar przekonywania.

0

Krótka piłka z Dembele. Niech wypieprza i zabierze ze sobą Coutinho.

1

To, że Flopinho zarabia najwięcej to jest jakaś porażka. Gość jest mniej warty niż Puig.

8

Wielki Szef Alemany się nie zatrzymuje.

52

9

@Pewex no i co z tego? City ma mocną kadrę. Tam rezerwowi by u nas pierwsze skrzypce grali.

12

Wielkie brawa dla Pana Mateu Alemanyego i Joana Laporty.

2

@gryfiT. Barcelona sama do takiej sytuacji doprowadziła i teraz zbiera żniwo :) Real jakoś nie ma problemów z widełkami.

1

@MesQueUnClub96 z innych newsów trawa jest zielona.

1

@MesQueUnClub96 to jakiś podstęp, nie dam się nabrać.

1

@YeonWOW nastąpiło zwolnienie blokady i maszyna losująca wylosowała Ciebie. Przykro mi.

27

Dzień, w którym pokraka Coutinho i szaman Umtiti odejdą w końcu z klubu będzie świętem dla kibiców Barcy.

0

@SkyWalkerr i wkurwiał, za przeproszeniem. Bo to robi najlepiej. Miał fajny okres, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

0

@SkyWalkerr on nawet na zapchajdziurę się nie nadaje. Gdyby nie informacja o jego kontrakcie, to niewielu by o nim pamiętało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?