Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 jedyny słuszny wybór.
1
@GeneralXavi nikt nie pytał, ale każdy potrzebował.
4
@PatrychoO ta inteligencja wypisana na twarzy xD
54
Jak w takim meczu Puig nie zagra to powinien zapytać Setiena czy go nie przyjmie na farmę.
3
@Pawlak1992 Czesław Michniewicz lub Marek Papszun. Zamykam.
0
@Bobrowik fajerwerki co najwyżej
5
W najnowszym notowaniu Transfermarkt Gavi jest wyceniany na 40 milionów euro. Nico - 20 milionów.
1
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
1
@Coutinho007 w obecnej formie absolutnie nie tęskniłbym za De Jongiem
1
@Encore Jeden cienki jak sik pająka, a drugi porównywalnie tępy do Dembele. Obaj niech się trzymają jak najdalej od Barcelony :)
0
@Worny zwykły najemnik, nie trawię typa.
1
@busquets5 nie no Coutinho to jest poziom spadkowicza La Liga. Nie obrażajmy Memphisa tym porównaniem.
1
Morata to będzie już gwóźdź do trumny. Jaki szaleniec wpadł na ten durny pomysł?
0
@Emhyr no właśnie Morata nawet z karnymi by miał problem xd
3
I bardzo dobrze. Nie ma co podpisywać umów z psem :)
50
Nie dało się lepiej wyjaśnić przydupasa Bartomeu. Brawo Pique!
0
@Arkadio90 dzięki, mam dar przekonywania.
0
Krótka piłka z Dembele. Niech wypieprza i zabierze ze sobą Coutinho.
1
To, że Flopinho zarabia najwięcej to jest jakaś porażka. Gość jest mniej warty niż Puig.
8
Wielki Szef Alemany się nie zatrzymuje.
52
No dokładnie tak było
https://x.com/Aleksan48261973/status/1476122285337722880
9
@Pewex no i co z tego? City ma mocną kadrę. Tam rezerwowi by u nas pierwsze skrzypce grali.
12
Wielkie brawa dla Pana Mateu Alemanyego i Joana Laporty.
2
@gryfiT. Barcelona sama do takiej sytuacji doprowadziła i teraz zbiera żniwo :) Real jakoś nie ma problemów z widełkami.
1
@MesQueUnClub96 z innych newsów trawa jest zielona.
1
@MesQueUnClub96 to jakiś podstęp, nie dam się nabrać.
1
@YeonWOW nastąpiło zwolnienie blokady i maszyna losująca wylosowała Ciebie. Przykro mi.
27
Dzień, w którym pokraka Coutinho i szaman Umtiti odejdą w końcu z klubu będzie świętem dla kibiców Barcy.
0
@SkyWalkerr i wkurwiał, za przeproszeniem. Bo to robi najlepiej. Miał fajny okres, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
@SkyWalkerr on nawet na zapchajdziurę się nie nadaje. Gdyby nie informacja o jego kontrakcie, to niewielu by o nim pamiętało.