0

Sekta znowu twierdzi że Real przekręcony xD

0

Za co ten buc bellingham czerwo dostał?

1

@Arden Jakie slodzinki dwie xD

2

@MesQueUnClub_87 Nie wsadzali mu głowy do kibla

18

Nie może powiedzieć że Messi bo Cris zerwalby z nim kontakt xD

3

@ricardo0705 bredzisz

0

@BorzyKrzys Nie ma Inter bez Merda

5

@Coutinho007 Madridismo nie należy do najostrzejszych kredek w piórniku

0

@FcPortoFan1999 Mniej gorszy wygra w tym meczu xD

6

@Eklerek wyglądają genialnie

49

Inigo Martinez totalny szef, szkoda że się tyle zasiedział w Bilbao

1

No nie uszaty wejdzie xD

1

Dawać Ferrana na kontre

1

Oczywiście nie może być za nudno xd

1

@Messibestplayerintheworld Chcą zaskoczyć Seville jak sraczka

4

Jutro tylko sie nie upokorzyć i wracamy do gry

0

Vini już figle odstawia

2

Jest i farfocel

1

Ale ten Lino jest miernotą

13

Bezczelny, rządowy, prowokacyjny i płaczliwy madrycki klubik

0

Jaki placek okropny

4

@bartekvisca lepiej real na czapke, atletico i tak się wywali po drodze

0

Borussia jak zwykle

2

Manchestery niszczą zawodników

4

@okiemtypera_lucaxx95 Porównywanie szarego polaka i januszeksow z graniem w piłkę to zawsze beka xD

0

@gumaz Własnie to zasiewa ziarno zwątpienia we mnie xD chyba w faule polece

1

@Luciano99 No o to mi chodzi xD niezrozumiale napisalem

1

Śląsk dzisiaj da zarobić swoja przegraną?

7

@A4ron gościu zlitował się nad valencia po prostu xD

1

Ale po jakiego uja Kounde i Yamal grają tu 90 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?