Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andrzej_Majonez ja pierdziele takie złoto nam zabrali
W sensie ta czarna też jest kozak, ale ten fiolet to była potęga
1
@Krzysztof1987 30 zloty
0
Oficjalnie inter mistrzem wloch
7
@LAMC_10 cywilizacja przybyła do Torunia
15
Ale to zepsuli, przecież ta fioletowa koszulka była genialna
1
@LAMC_10 jak patrzę na te listę piłkarzy i każdy z nich już dawno nie gra, a Messi z Ronaldo dojeżdżają do końca na pastwiskach, to jakiś smutek bierze
2
@mrboom co fachowiec, to fachowiec
1
Mam wrażenie że Roma tego meczu może nie wygrać
0
Sceny gwałtu w Mediolanie
1
No i tak to wygląda @takisobiektos xd
1
Szwajcarski zbrodniarz Sommer odpalił forme dzis
1
No i po meczu, szybko poszlo
1
Dobra patałachy z Rzymu muszą zagrać mecz sezonu i pomoc Milanowi podgonić inter xD
2
@Kapitan9 ma gość ogromny potencjał
molesta leków nie wziął
3
@Encore netflix standardowo nasrał na marke i będzie doił trupa
Trzeci aktor gra tego Duke'a xD
1
@Derean od października do stycznia był bez gola, geniusz strzelecki xD
1
Włoska piłka oficjalnie jest martwa
4
@takisobiektos jak to spieprzą to już do zaorania tam wszystko jest xD
7
Gdzie tam był faul?????
10
@ViscaelBarca2007 oczywiście że Bastoni
4
@Soetie Hahaha faktycznie była taka akcja, że do młodego się przysrali o czapkę xD masakra
1
@MesQueUnClub_87 Ziółkowski który nie gra w romie ostatnio w ogóle xD
2
Taylor miał chyba 4 bramki na kuponie
3
Don Pietro już legenda
3
Ten lysy gamoń już dawno powinien mieć zakaz sędziowania
I tym razem nie chodzi o Marciniaka
3
To gang z albani to gang z albani
2
@Kessie oby jakoś ugrali ten awans w końcu xD
5
@mordini123 pewnie w komentarzach na fb już stado mirków wleciało, że oni nie będą tego oglądać xD
2
@clyde musisz najpierw obejrzeć kompilacje parad dibu martineza
0
@reloaded @Bykunn
Ogólnie to już trochę mi internet zaspoilerowal co się wydarzyło i szkoda, że nie wytrzymali i nie mogli zostać z tym zakończeniem z S6