Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Rashford to jest kaleka ostatnio xD
1
Hahahahaha co to za spalony
0
I klasyk, chłop nam ładuje gola zycia xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale rozwala mnie ta jarmarczna muzyka zawsze xD
0
Chlop co wykończył jak David Villa z Casillasem
1
Płotka co ucisza po pół roku bez gola xD
2
Szkoda, że my bez retro strojów
1
@Katalończyk 99 Przesadzasz. Kotlety, Arsenal czy sporting nie są do ogrania przez ten skład?
2
I jak my z taką drabinką nie będziemy w finale LM, to jest podwójny ból
2
@Frimpong on a mission
6
Dorzuciłem arsenal na podbitke
7
@Kgorecki2500 to jakich maili teraz się używa? xD
7
Ale heca, okradli złodzieja xD
Teraz przez pół roku będzie wałkowana ta sytuacja
2
@blakkudium łzy popłyną gdy Fateusz odejdzie
5
@Pawel13sz i wtedy to naprawdę był american dream
1
@dzefrej234 cudowne wspomnienie, ale jednocześnie po tym dwumeczu nadeszło jedno z najgorszych xD
3
Myślę, że ten brak strzelonej bramki zaważy o awansie, ale chciałbym się mylić
0
Ta wrzutka to podsumowanie tego gównianego meczu
1
Najlepsze, że wierdziel obskoczony i na 5 do roboty trzeba wstać xD
0
@Janas11224 podsumował gość xD
3
Dziękujemy dobranoc
0
@AmigoBlancos przede wszystkim araujo i cubarsi to debile co zawsze coś odwalą
1
Oczywiście bez kartki
2
Co ten Yamal odwala xD
4
Moglibyśmy już odpuścić gwizdanie na ten hymn xD
0
@Bobo25 wiesz jeszcze jakby to był inny sędzia, ale to ten sam cwaniak xD
I tak właśnie wyglądały te 3 puchary z rzędu Zidana
5
Kiedyś Michael Oliver wyrzucił Juventus z ligi mistrzów i uratował real po takim samym faulu jak wczoraj na Olise.
Ale za to wczoraj znowu uratował real
8
@Katalończyk 99 dokładnie, kilku fanatyków szweda na tej stronie będzie zadowolonych xD
0
@BorzyKrzys Gigio miał 100% racji