0

@budel17 Tez tak sądze a szczegolnie jakby dzis odpadli bez wygranego meczu w Katowicach

0

@ranger3120 Psychiatryk2

0

G2 wczoraj na swojej mapie i dzisiaj po 3 rundy w ataku.Niezłe partidazo.

1

Chyba Luczo nie jest taki


0

@Pnog37 Fajnie by było jakby zagral przed publika ale będzie o to cięzko bo oprocz tego meczu trzeba wygrac dwa następne w tym jeden na Vita/Faze

0

@blakkudium Chłop jeszcze nie wie co go czeka

0

Utah jeszcze picki sobie przygarnęli.


1

@Coutinho007 Moim zdaniem ten skład jest turbo overrated

0

@budel17 No Niko poszedł tylko dla pieniędzy.Nikt normalny nie zmienia Ferrari na Opla Astre.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@budel17 @ranger3120 Tu niby degster ma najwiecej fragów a ja mam wrazenie ze wszystkie clutch duele przegrywa,nawet m0nesy go peeknął z kałacha na awpke

3

To Falcons to większa tragedia niz g2 xd @ranger3120 @budel17

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 I tak by nie byli bo to Tottenham.Ten klub ma vibe United

0

@MessiForeverTheBest To zalezy czy G2 wygra mecz z Falcons

0

@Koperek01 Bo LeBron jest od punktowania,asystowania,zbierania,blokowania,rozgrywania.To najbardziej wszechstronny zawodnik w tej dyscypliny.Zawodnik o niesamowitym IQ koszykarskim ale tez niebywałym atletyzmie tzw genetyczny freak.

0

@budel17 @Pnog37 Kuzyn Niko chyba ma zły dzien

1

A może tak miało być.


2

@mekston No na tysiakach trzeba robić wyniki

0

@NeroTFP1 Ogladam mecz Barcelony i szybko opuszczam tą lige

1

@ranger3120 Carlitos potrafi wywołac emocje ale odkuje sie w Rotterdamie

1

@budel17 Dostalem z rana kino w postaci Doncicia wiec teraz czas na parodystów z g2

0

Swoją droga ogladalibyscie La Lige gdyby tu nie było Barcelony?Ja mam wrazenie ze tu większość gra po to by nie przegrać a nie wygrać.Dziwne to.

1

@budel17 Mecze w La Lidze tylko dla koneserów

2

To będzie błąd Dallas.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messi564 Nie wygląda

1

@michal26 Nie rozumiem Dallas Mavericks ale Lakers top

1

@Adran360 Z 9 tylko Kane podobny profilem do Benzemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?