Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 Tez tak sądze a szczegolnie jakby dzis odpadli bez wygranego meczu w Katowicach
0
@ranger3120 Psychiatryk2
0
G2 wczoraj na swojej mapie i dzisiaj po 3 rundy w ataku.Niezłe partidazo.
1
Chyba Luczo nie jest taki
0
@Pnog37 Fajnie by było jakby zagral przed publika ale będzie o to cięzko bo oprocz tego meczu trzeba wygrac dwa następne w tym jeden na Vita/Faze
0
@blakkudium Chłop jeszcze nie wie co go czeka
0
Utah jeszcze picki sobie przygarnęli.
1
@Coutinho007 Moim zdaniem ten skład jest turbo overrated
0
@budel17 No Niko poszedł tylko dla pieniędzy.Nikt normalny nie zmienia Ferrari na Opla Astre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@budel17 @ranger3120 Tu niby degster ma najwiecej fragów a ja mam wrazenie ze wszystkie clutch duele przegrywa,nawet m0nesy go peeknął z kałacha na awpke
3
To Falcons to większa tragedia niz g2 xd @ranger3120 @budel17
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 I tak by nie byli bo to Tottenham.Ten klub ma vibe United
0
@MessiForeverTheBest To zalezy czy G2 wygra mecz z Falcons
0
@Koperek01 Bo LeBron jest od punktowania,asystowania,zbierania,blokowania,rozgrywania.To najbardziej wszechstronny zawodnik w tej dyscypliny.Zawodnik o niesamowitym IQ koszykarskim ale tez niebywałym atletyzmie tzw genetyczny freak.
0
@budel17 @Pnog37 Kuzyn Niko chyba ma zły dzien
1
A może tak miało być.
2
@mekston No na tysiakach trzeba robić wyniki
0
@NeroTFP1 Ogladam mecz Barcelony i szybko opuszczam tą lige
1
@ranger3120 Carlitos potrafi wywołac emocje ale odkuje sie w Rotterdamie
1
@budel17 Dostalem z rana kino w postaci Doncicia wiec teraz czas na parodystów z g2
0
Swoją droga ogladalibyscie La Lige gdyby tu nie było Barcelony?Ja mam wrazenie ze tu większość gra po to by nie przegrać a nie wygrać.Dziwne to.
1
@budel17 Mecze w La Lidze tylko dla koneserów
2
To będzie błąd Dallas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 Nie wygląda
1
@michal26 Nie rozumiem Dallas Mavericks ale Lakers top
1
@Adran360 Z 9 tylko Kane podobny profilem do Benzemy