Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bez niespodzianki.Team Spirit ostatnią drużyną która zagra w spodku.Swoją drogą w ćwiercfinale zagrają z Virtus.pro czyli dwie rosyjskie drużyny xd. @budel17 @ranger3120 @Pnog37
0
@D10SLEO City w swojej lidze
3
Debiut Luki może pasować Europejskim kibicom bo Lakers grają w sobote z Indianą o 22:00 naszego czasu.
1
@mekston On ma przewage w fizyce i technice nad większością i dlatego gotuje Wimbledony.Przeciez on nie wygrywa podaniem i nie strzela po 20 asów w meczu.
1
@mekston Ma czego żałować Holender
2
@mekston Carlitos to tzw trójpak czyli bajecznika technika,niesamowita ficzyność i wybitny return
3
Magic. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Podobny albo gorszy
0
@MesQueUnClub96 Podanie na hardzie robi jakieś 80% roboty a on z top10 ma chyba najgorszy serwis ze wszystkich
0
@MesQueUnClub96 To chyba oczywiste ze jesli nie bedzie progresu na podaniu to nie bedzie wygrywanych turniejów
1
@mekston Miał setówke Holender i to przy swoim podaniu
1
Carlitos przepycha i moze przepchnie tego seta. @mekston
0
@TR3YWAY A co by było gdyby to osobnik koloru białego uderzył osobnika koloru ciemnego
4
@Kapitan hawk U Kloppa było podobnie.Gdy wygrywał wszystko git ale jak juz przegrywał to sędziowie,terminarz itd.
1
@mekston No musi pracować nad tym bo bez tego turnieje na hardzie beda ciezkie do wygrywania
0
@mekston Nie rozwiązał to mało powiedziane xd
0
@Pnog37 Szkoda ze w pierwszej polowie Mongoły tylko 3 rundy ugrały
0
@Pnog37 Ja juz wiedzialem ze jak on tego nie trafil to po rundzie.Jeszcze ten molo od sh1ro za krótki.W sumie ciekawe czy mieliby czas po tym molo bo nie mieli smołka by gasić.
0
@Pnog37 Donk najlepszy na swiecie a taka kiera poszła
2
GL wygrywa ze Spirit mapke hah. @budel17 @ranger3120 @Pnog37
10
@Jakchcesz Zresztą jakby tak naprawde chcieli to by go podpisali.Nikt normalny by nie odmówił Realowi.
0
@UriBoyka Madryciak ale z klasą
12
@Jakchcesz Real i tak go nigdy nie chciał
1
@Barca_Big_Moment Nie no Sinner wygrał bo jest najlepszy na hardzie
1
@mekston Przyzwoita drabinka dla Triple H
0
Ale świetny trejd Dallas.Odkuli się delikatnie po stracie Doncicia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Umtiti legenda
0
Luka zaprezentowany w LAL.Debiut ma byc za kilka dni.
1
@Cule2013 Tez tak typuje.Ewentualnie jakas mapka na farcie dla GL