3

Chyba szykuje się spadek Valencii w tym sezonie.Ta druzyna nie ma nic co mogłoby przykuć uwage.Nawet bronic nie potrafi.

2

@mekston @barcelonaLM Mecz Triple H z Rublevem zapowiada się ekscytująco.Duzo to powie o formie Huberta.

1

@mekston Hiszpański klasyk Carlos vs Martinez

2

@mekston Absolutny king king trudnych punktów i to na jakim luzie,bestia z el palmar

1

@mekston No Rune zawsze grozny na takich turniejach.Gdyby nie SInner kto wie gdzie by zaszedł.

2

@mekston Nie no Włoch tu nie ma szans z całym szacunkiem do niego

0

Cavs idą na całość.


4

A trzeba bylo zostac strimerem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nikola Jokić tłumaczy w 36 sekund jak wygląda NBA.


1

@michal26 Wydaje się to dobry ruch pod Doncicia.Luka lubi taki atletycznych dzikusów.Mysle ze na spokojnie jest w stanie robić 10/10 przy Słowencu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czółkovsky No KD jak oddawac to do OKC albo wlasnie Rockets bo tam są fabryki picków

1

@czółkovsky Troche bez wyjscia GSW bo potrzebowali gwiazdy a tylko on został na rynku

3

Jimmy Butler w GSW


1

@michal26 @fart Reavesa o tyle troche szkoda bo on ma zajebisty kontrakt wzgledem tego co wnosi na parkiet.W tym sezonie statystyki na poziomie 18/5/5 38% zza łuku a bierze tylko 12 mln za sezon.

0

@fart Ja bym Reavsa'a pchał dalej mimo ze ma super okres.I tak teraz wszystko pod Doncicia bedzie a Reaves to taki łakomy kąsek.Solidny koszykarz.

1

@michal26 Abstrachując od tego czy ktoś lubi Lebrona czy nie to on nigdy nie dostanie odpowiedniej chwały w stosunku do jego jakości koszykarskiej i osiągnięc.Jordan był pierwszy w NBA a LeBron zawsze będzie w jakiś sposób umniejszany np to że często przegrywał finaly a ludzie zapominają zeby je przegrać to najpierw trzeba się tam dostać.Niektórzy nawet przez całą kariery nie zobaczą finałów NBA.

0

@michal26 Jutro okienko się zamyka wiec zobaczymy czy coś ogarną

2

@fart @michal26 Panowie LeBron idzie grac na centrze

6

@MesQueUnClub96 Jeszcze raz napisz co chciales napisac

4

James juz chyba dziesiąta młodość.


2

@macio_944 Chcesz powiedzieć że Real Madryt bazuje na indywidualnych popisach piłkarzy oraz niewiedzy sędziów aka penalti for Real Madrid?

0

Cristiano dziękuje za życzenia z okazji 40 lat.


3

@macio_944 @Jakchcesz Bo futbol to futbol i tyle

1

@macio_944 Ty nazwiesz to fartem a oni mentalem

1

@takisobiektos Nowym rozgrywajacym zostaje DeMar DeRozan i odpala swój prime Toronto

1

Sabonis i Valanciunas w jednej druzynie.Ale bombazo litewskie.


1

Gra do końca wynagradza czasami.W sumie ciekawe jakby to policzyć ile razy Real wygrywał mecze po golu w 90minucie+.

1

@takisobiektos Xabi za Carletto to bedzie duzy upgrade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?