4

G2 spada do drabinki przegranych i mecz z Falcons o bycie w tym turnieju.Niezłe kino się zapowiada.

0

@Pnog37 No monesy przed chwila to mial z 3 szanse na fraga i nic nie ma a ten jeden frag zmienia runde

0

@Pnog37 Nie wiem tam dzisiaj dziwne decyzje są.Ja mam wrazenie ze oni zawsze są zaskoczeni

0

@Pnog37 W pórwnaniu do turnieju w Danii to duza roznica

1

@ranger3120 Electronic to taki zjazd zaliczył ze glowa mała.Kiedys top5 na swiecie,niesamowity rifler a teraz bocik totalny

2

Ładna akcja Tatuma i trudny rzut. @fart @zadafcb


0

@Comentateiro Dembele zjada Ferrana Torresa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston Oznaczaj dodiego

1

@Pnog37 Szkoda ze Siuhy nie wystapi na tym turnieju.Mouz się zachowali jak pipy totalne wiedząc jak istotny to turniej dla kazdego Polaka

0

@MesQueUnClub96 Moze sparing z @Popitek12

0

@Pnog37 @budel17 Jak G2 odpadnie po 2 meczach to Siuhy wejdzie za Snaxa

5

@macio_944 W tym sezonie ogólnie gra bardzo dobrze.Jesli Barcelona zagra z PSG no to będą cięzary z nim na tym skrzydle a szczególnie ze bedzie go bronil Balde który broni slabo.

0

@ranger3120 Czemu miraż na ruski zespół jak oni miraża mają we krwi i zawsze potrafią go grac

0

@ranger3120 G2 robi lote z turnieju w meczu z Falcons,to by było XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico @MesQueUnClub96 Ale wy rozumiecie ze jemu sie juz nie chce grac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico Dziękuj ludziom co mu dali taki kontrakt

1

@mekston @Popitek12 Czy @July_6_BcN ma na imię Nikola ale udaje Julke?

1

@gumaz @MesQueUnClub96 bo to ekspert od wszystkiego

1

@Eklerek Nie no nikt się nie spodziewał że zimny się tak rozwinie.Teraz ta cena wydaje się promocyjna od Chelsea

1

@Eklerek Oddac polowe klubu za Ice Cold Palmera

0

Jak Leon nie dostanie dobrego zawodnika obok siebie w następnym sezonie to ciężko bedzie Bogdance o coś więcej niż top6 w sezonie.Troche marnowany jest tutaj jego potencjał.

0

@mekston Z karnego się nie liczy,chyba ze strzela Ice Cold

0

@FcPortoFan1999 Mysle ze w hali tak

2

@Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 W hali gra przeciętnie więc kazdy tu bedzie zagrozeniem

2

No zobaczymy co z tego będzie.


7

@D10SLEO @Aragorn33 Dla mnie każdy kandydat PiS i Po jest skreślany z miejsca.Kiedyś zrozumiecie ze PoPis to największy rak który zatruł nasza piękną Polske.

23

Po Gavim odrazu widac ze on tu będzie do konca kariery.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?