1

Szanuje mordus za basshunter ale idz spac :D

2

Wspaniała wiadomość. :]

2

Przecież to by była świetna okazja.Lubie Rakiete i uwazam ze jest solidnym zawodnikiem ale za 100 baniek można by było kupić jakiegoś młodszego cracka.

0

No nie wypada by najlepszy klub w historii PL grał taką padakę.

0

Porazka z Tottkami zakończy kariere Mou na Old Trafford. :v

1

Mecz derbowy znam na pamiec. Serial nie do przebicia :D

0

Mendy'ego załatw :D

0

Ronaldo to był jedyny przypadek.Facet jest gigantem marketingówym a do tego nadał utrzymuje wysoki poziom.Rakitic nie jest decydujący,marketingowy też to by był sredni ruch ze strony PSG.

1

Gdzie Ronaldo gdzie Rakitic xD.

0

Nikt nie da 120 baniek za 30-letniego zawodnika.

0

100MLN NA stole xD..

1

Wszystko co wymieniles cechuje LeBrona. Mysle ze jeszcze pare lat i to Jamesa bedziemy uznawac za najlepszego koszykarza w historii, ale oczywiscie szanuje twoja opinie :) Ide spac, dobranoc :D

0

Kto wie moze ktos pojawi sie lepszy od Leo. W koszykowce sie pojawil i jest to LeBron James.

1

Bayern ruszył na zakupy ? :v

1

Gdyby nie te kontuzje liczby mógłby miec jeszcze lepsze.Znakomity napastnik.

0

Który Silva?

0

Ale wpada w ucho.Leci na dzwoneczek.

3

Skończyły się? :D

0

Noo dobry jest.Zobaczymy jak sobie poradzi jak będą grac z top6.Może nad Mane albo Firmino pomyśl :d

0

Nie wiem,nie lubie sezonowców.

0

Richarlison

0

Spoko też lubie Pepa ale liczba fanów City w ostatnim czasie wzrosła niewiarygodnie :D

3

Ach ci fani City :D :D

2

Hah ja zaryzykowałem czystą 2 i też lipa :c

6

A nie jest tak?

0

A kto w United wytrzymuje presje?Tam każdy pod wodzą siwego gra bardzo słabo.Wystarczyło zobaczyc Pogbe w Francji która chce grac w piłke.Dominował w srodku i robił co chciał.

4

Na konfie pewnie będzie narzekać na sedziów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?