Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mimo czasem prostackiego zachowania to co on pokazuje na boisku to inny poziom.Szczególnie że jak patrzysz na niego to widać z jaką łatwościa to robi.W formie na swojej pozycji nie ma lepszego od niego.
1
Ronaldo to najlepiej dryblował w United.
0
Cristiano jr został nowym zawodnikiem Juventusu U-9.
Może jak kiedyś chłopak się rozwinie to trafi do Barcelony.To by byla dopiero historia :]
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40197391_991445847704214_8405879098584334336_n.jpg?_nc_cat=1&oh=836498ba1d546d573b4a21ea7dca1400&oe=5BF54C6F
6
Wielu ludzi zapomina co on potrafil zrobic w Anglii.W Hiszpanii też na początku fajnie zwijał.Dopiero od paru lat ten drybling trochę zanikł.
0
Najlepsi dryblerzy na świecie: Lio King and Eden Azar.
3
Rip król liryczny. :D
0
Też mi go troche szkoda bo po raz pierwszy chciał grac w piłke,ofensywnie z polotem i taki wpiernicz.Pewnie teraz znowu wróci do autobusu.
17
Ulala.Konfy siwego to złoto.
0
Martial :v
3
Też nie można powiedzieć że był zły.W pierwszym 3 trofea,w drugim vice mistrz Angli.
1
Szczerze to w życiu bym się nie spodziewał że po 1 połowie dostaną taki wpi3rdol.Widać ze Mou chciał grać w piłke i nawet niezle to wychodziło .
Co do gestu to napewno fajnie z jego strony.Nie widziałem by piłkarze sie zatrzymali i podziekowali.
0
Akurat z trofeami to City i United jest podobnie jesli chodzi o liczbe od przyjscią Pepa i Mou ale styl fakt to niebo a ziemia.
1
Po 1 meczu oceniasz zawodnika?
0
Skoro wiekszosc klubow sie nim interesuje (juve, barca i inni) to cos widza w tym zawodniku.
0
Jak Lukaku będzie dalej tak pierniczył to wrzuciłbym za niego Rashforda/Sancheza. :v
1
Skoro piłkarze Barcelony go chca i sama Barcelona jest nim zainteresowana to coś w nim musi byc.
1
Nie wierze w to co widze. United gra fajnie w pile i to sie przyjemnie oglada.
1
Ja nie widze dzis autobusu.
0
Matić też chyba będzie grał na stoperze. :v
0
Nie jest on jakąs gwiazda ale tak jak mówisz jest bardzo pożyteczny.
0
Zobacz ostatni sezon Lingarda.Był swietny.
1
Manchester United: De Gea - Valencia, Jones, Smalling, Matić, Shaw, Pogba, Fred, Herrera, Lingard, Lukaku
Tottenham Hotspur: Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Lucas, Alli, Kane
0
To jeszcze ktoś to sprzedaje?Ja oddałem pare lat temu za free. :v
9
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40222305_2146796205599985_37875538466963456_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d8b1c0970eaa89d5a379a11fd03c68bd&oe=5C02604C
6
Mrr.Ostra.Lubie takie. :v
3
Kibice też by byli szczęśliwi.
3
Piątek za Lewego i jedziemy z tematem :D
0
United 1x,Roma,Celta x2,Bilbao x1
0
Niby ale Tottenham na Old Trafford sobie słabo radzi.Nawet nie wiem kiedy tam wygrali ale pewnie pare lat już będzie.
16
Gdyby nie odszedł parufkarz jeden nie musiałby ich odwiedzac :c