Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta familiada to mistrzostwo. :v
3
Teraz wszyscy na tej pseudo stronie go wyzywają a gdy bramę za bramę ładował to lizali mu jaja.Nienawidzę takich ludzi :c
0
Noo spoko .Ja w miarę często gram to będe pisał :v
0
Ronaldo pobije :v
0
mg
0
I tak wszycy grają w fifke a nie w pes'a.
2
Wole taką niż samych ogurów.
0
I co w związku z tym?
5
Ładnie będzie się prezntowała nowa karta Grosickiego w fifce 19.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40424401_1783790151717507_6209678684517826560_n.jpg?_nc_cat=1&oh=86fe2f328575b0ea559f09653bcff133&oe=5BFD208A
8
Hah w takich docinkach to siwy nie ma sobie równych.Like it.
2
Na oba pluje,tylko kanter strajk :D
2
Ładnie wygląda ale i tak nikt i tak nie bedzie grał w ten shit czyli pes :v
0
A ja tam się ciesze ze nie zmiany.Do niektórych użytkowników sie przyzwyczaiłem :v
0
Mocno mu kibicuje.Wilków bardzo lubie :D.Oby zaliczył dobry sezon i kto wie może klub z wyższej półki?Jak patrzę na jego gre to naprawde zanotował ogromny progres.Oby Adama miał okazje zagrać gdzies wyżej :]
11
Nie może byc Live i Tottki w jednej grupie.
7
Za Liverpool United.Pojedynki z siwym zawsze dostarczają emocji.Jeszcze sprawić im takie mocne baty. :v
0
Prawdziwy czyli który? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Twaro top 1 :v
3
Wkońcu trafi do Barcelony :]
0
Już go nie ma :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Podpisuje się pod tym.Dziwi mnie opinia ludzi o tym że Ronaldo nigdy nie miał dryblingu gdzie w United pokazał co to znaczy drybling.
1
To oby ci mordo przestał ząbek boleć i miłej pracy :]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Możliwe,nigdy akurat takiego czegos nie doswiadczyłem ale jak mnie ząb boli to jest masakra :c
0
Uuu to jakąs tajna robota :D
A co do zęba to współczuje.Najgorszy ból jaki moze byc :cc
0
Wolne swirze :v
0
Porównałbym go do Ronaldo z Angli a nie z Hiszpanii.
0
Naszczęscie nie mam go :v