0

Ta familiada to mistrzostwo. :v

3

Teraz wszyscy na tej pseudo stronie go wyzywają a gdy bramę za bramę ładował to lizali mu jaja.Nienawidzę takich ludzi :c

0

Noo spoko .Ja w miarę często gram to będe pisał :v

0

Ronaldo pobije :v

0

mg

0

I tak wszycy grają w fifke a nie w pes'a.

2

Wole taką niż samych ogurów.

0

I co w związku z tym?

8

Hah w takich docinkach to siwy nie ma sobie równych.Like it.

2

Na oba pluje,tylko kanter strajk :D

2

Ładnie wygląda ale i tak nikt i tak nie bedzie grał w ten shit czyli pes :v

0

A ja tam się ciesze ze nie zmiany.Do niektórych użytkowników sie przyzwyczaiłem :v

0

Mocno mu kibicuje.Wilków bardzo lubie :D.Oby zaliczył dobry sezon i kto wie może klub z wyższej półki?Jak patrzę na jego gre to naprawde zanotował ogromny progres.Oby Adama miał okazje zagrać gdzies wyżej :]

11

Nie może byc Live i Tottki w jednej grupie.

7

Za Liverpool United.Pojedynki z siwym zawsze dostarczają emocji.Jeszcze sprawić im takie mocne baty. :v

0

Prawdziwy czyli który? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Twaro top 1 :v

3

Wkońcu trafi do Barcelony :]

0

Już go nie ma :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Podpisuje się pod tym.Dziwi mnie opinia ludzi o tym że Ronaldo nigdy nie miał dryblingu gdzie w United pokazał co to znaczy drybling.

1

To oby ci mordo przestał ząbek boleć i miłej pracy :]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Możliwe,nigdy akurat takiego czegos nie doswiadczyłem ale jak mnie ząb boli to jest masakra :c

0

Uuu to jakąs tajna robota :D
A co do zęba to współczuje.Najgorszy ból jaki moze byc :cc

0

Wolne swirze :v

0

Porównałbym go do Ronaldo z Angli a nie z Hiszpanii.

0

Naszczęscie nie mam go :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?