Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To niezłych masz znajomych
0
Nie no,nie jest tak zle xD
0
No i tak trzymaj byku
2
Spokojnie.Ja tu zostanę na zawsze. :v
0
Ja to ze słabszej nogi takie wale :D
8
Ch** z cieszynką, ale ładna brameczka :D
21
Pogbe się krytykuje dla zasady.Nawet jak gra dobrze to i tak spada na niego krytyka.
0
Ja bym powiedział że nawet top5.
1
Reszta wcale nie lepsza.Podania na out,zero zrywów.Tak srednio,ale co się dziwic jak to meczyk towarzyski.
4
Naszczęscie nie ty o tym decydujesz :D
0
No nie wiem.Francja ma taką ochotę do gry ze ohoh :D
0
Miałem postawić ze Bale strzeli bramke ale jakoś zrezygnowałem :c
0
Walia 2:0 prowadzi z Irlandia.Brameczka od Bale'a :v
0
Dzisiaj żwirek
0
Nadal.Mój ulubiony tenisista :D
0
A masz może do polsatu?bo tvp takie srednie xD
1
O.Kurła.z/w
1
20:45
2
No ja to bym im naszczelał brameczek :D A propo Żiru to ten mundial mu poprostu nie wyszedł ,ale wcześniej dla kadry był naprawde przydatny ;v
1
Francja jest tak mocna że taki Żiru wystarczy xD
0
Jak tak dalej będzie strzelał to kto wie może wróci chociaż king Giroud daje rade
0
Składzik Francji na dziś.Jedziesz Umtiti z Dojczami :v
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40971515_2339169946123723_5178502099545096192_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cb6a532b27e43f33714e14e87a215bf0&oe=5C2DF366
6
Ja to chyba znowu zaczne go ogladac od poczatku :v
17
Mamy chyba tego samego kolege
7
Uuu.Leci hejt na Rakiete bo nie wskazał Mesziego. :cc
Ale podobnie jak Ivan mam nadzieję że Luka zdobędzie ZP.
10
To znaczy że jest dzbanem.
1
Może nie jest Bogiem Beefów ale mgk jakoś mnie nie przekonał i em spokojnie może go wyjaśnić.Dobry diss ,ale nie świetny.
3
Jak Shady wleci na wkurw** to wątpie czy coś z Mgk zostanie.Ciekawe czy wgl odpowie :v
14
Oj tam .Polacy w piątek :D
0
Coś ukrywasz moja droga ? xD