1

To niezłych masz znajomych

0

Nie no,nie jest tak zle xD

0

No i tak trzymaj byku

2

Spokojnie.Ja tu zostanę na zawsze. :v

0

Ja to ze słabszej nogi takie wale :D

8

Ch** z cieszynką, ale ładna brameczka :D

21

Pogbe się krytykuje dla zasady.Nawet jak gra dobrze to i tak spada na niego krytyka.

0

Ja bym powiedział że nawet top5.

1

Reszta wcale nie lepsza.Podania na out,zero zrywów.Tak srednio,ale co się dziwic jak to meczyk towarzyski.

4

Naszczęscie nie ty o tym decydujesz :D

0

No nie wiem.Francja ma taką ochotę do gry ze ohoh :D

0

Miałem postawić ze Bale strzeli bramke ale jakoś zrezygnowałem :c

0

Walia 2:0 prowadzi z Irlandia.Brameczka od Bale'a :v

0

Dzisiaj żwirek

0

Nadal.Mój ulubiony tenisista :D

0

A masz może do polsatu?bo tvp takie srednie xD

1

O.Kurła.z/w

1

20:45

2

No ja to bym im naszczelał brameczek :D A propo Żiru to ten mundial mu poprostu nie wyszedł ,ale wcześniej dla kadry był naprawde przydatny ;v

1

Francja jest tak mocna że taki Żiru wystarczy xD

0

Jak tak dalej będzie strzelał to kto wie może wróci chociaż king Giroud daje rade

6

Ja to chyba znowu zaczne go ogladac od poczatku :v

17

Mamy chyba tego samego kolege

7

Uuu.Leci hejt na Rakiete bo nie wskazał Mesziego. :cc
Ale podobnie jak Ivan mam nadzieję że Luka zdobędzie ZP.

10

To znaczy że jest dzbanem.

1

Może nie jest Bogiem Beefów ale mgk jakoś mnie nie przekonał i em spokojnie może go wyjaśnić.Dobry diss ,ale nie świetny.

3

Jak Shady wleci na wkurw** to wątpie czy coś z Mgk zostanie.Ciekawe czy wgl odpowie :v

14

Oj tam .Polacy w piątek :D

0

Coś ukrywasz moja droga ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?