0

Kochana La Ramblo czy film Chłopi jest podobny do ksiażki czy lipa?Duże różnice?

0

A powiedział ile wygrał trofeów z Liverpoolem?

1

Chyba że zrobie drugi kupon z podpórka ale trzeba oszczędzac hajs jeszcze na srode xd

0

Oczywiście.U mnie czysta dwójeczka.

1

Kiedyś miałem wrażenie że Em o czym by nie nawinął to i tak to będzie dobre :v

0

Akurat ddg wraca do formy. We ostatnim meczu klasa. Mundial slabszy okres ale to wciaz absolutny top.

0

Hajto to zawsze ta niemiecką ubóstwia.Trochę na rzyganie zbiera ale co poradzisz a te jego niemieckie ekipy co roku wpi3rdol.

0

Widze jakieś statystyki,odrazu myśle hen0x :D A co do tweeta to trafiony mocno :d

1

Do dziś żałuje ze nie widzę Hazarda w koszulce Barcelony.On by władał na tym lewym skrzydle.Niesamowicie inteligenty piłkarz.

3

30

3

nożna=Leo
Kosz=LeBron
tenis=Nadal
reczna=Karabatić
boks=Tyson
pływanie=Phelps
F1=Hamilton

0

Jakoś ta Polska kadra mnie nie przekonuje :p
Próbuj może ci się uda,ale wydaje mi się ze ciezko moze byc. ;v

0

Wątpie.Typuje 3:1 dla Iranu :v

7

Oczywiscie. Ale brawa za walke bo dissowac Ema to kiepski pomysl.

0

Ronaldo odszedl ale bol tylnej czesci zostal :v




5

O proszę Rafinha.Jedziemy z nimi.

0

Farcik ale reszta pewnie da du** xd

9

Wszedł mi over 1,5 XDD

2

Niee,wole Suareza

0

I darmowe pieniądze od Liverpoolu :v

0

Real,Barce i United za 2 dyszki.

0

Myslisz ze to ten sezon?

2

Ale taki beefik jest przyjemny dla uszu a nie jakies sb mafije z ch** wie kim

2

Najlepsza aplikacja jaka tylko mogła powstać :D

5

Dla mnie tez Kelly zrobił mega diss ale tekstowo killshot dla mnie lepszy a na to patrzę najbardziej i w sumie też czekam na wiecej :d

3

dobra czas iść spać,sorry xD

3

Skąd wiesz ile słucha Socjo Kell'ego? xD

1

No niech odpowiada bo póki co Shady 1:0 xD

5

Guczi gang guczi gang

19

No nie wiem czy zjadł.Liryczne to raczej nie ma podjazdu do ema.Bicik fajniejszy miał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?