Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Szalpuk tez się zapowiada na dobrego zawodnika.Dzis mu tylko trochę nieszło z tymi atakami.
6
Zizou
6
Jest jeden pan co mówi wprost.Taki z Manchesteru :D
5
Wszyscy się zachwycają zawodnikami,ale dla mnie najwiekszą robotę robi nasz trenejro.Wyciska z chłopaków max,do tego dobre zmiany robi.Oby został na dłuzej u nas.
28
Ja tu nie widzę zadnego dylematu.
1
Mocny zawodnik a przedewszystkim skuteczny.Jemu można zaufać,ze jak dasz mu piłke to poprostu ją kończy.No i regularny bardzo.Rzadko ma słabe mecze.Czołówka na swiecie wsród siatkarzy.Taki N'Gapeth :v
1
Wrócil stary Kurek.W takiej formie top siatkarzy.
2
Można nadal grac ,ale wiekszosc woli rozegrac.Z Brazyli Bruno dużo kiwa :d
1
Czy ja wiem.W 2 i 3 secie atak strasznie kulał.Jak nie kurek to praktycznie nie miał kto kończyc a Leon to kot.
2
Co by się działo gdyby Leon juz mógł grac :D
0
Wypłacaj.Inter uwielbia wtapiać kupony.
0
Szkoda bo Liverpool zasługiwal wtedy na majstra :c
Jeszcze akurat Gerradowi musiało sie takie cos przydac.Pech straszny,
1
Pamiętam ten ostatni sezon Suareza w Live i wybitną formę Sturidge'a :]
2
Czyli frajerów tego weekendu mamy roztrzygniętych.Gratulacje Leverkusen.
0
Paco strzela a asystuje Hakimi.Takie połączenie Barcy i Realu :D
1
Materace busa postawią,Real będzie coś próbował i się skonczy max 1;1 :v
0
Fajnie jakby udało im się kupic Kove z Realu bo pasuje do nich.W następnym okienku kupić napastnika (Giroud i Morata to pasują ale na Everton max) no i Edena zatrzymac :D
0
Gitara.Wiedziałem ze Juve dzisiaj pewniaczkiem.
0
Jest moc
#VAMOSEDEN
:D
0
Obojętnie.Najważniejsze by Eden brameczki strzelał. :]
2
Chyba tak skoro im tak to dobrze wychodzi.
1
Zizou za niego i jedziemy z tematem :D
1
Coś czuję ze juz niedlugo nie będziesz musiał.
1
Raczej Xavi'ego.
4
Zdecydowanie Polska-USA
0
Raczej nie,grają rezerwy.
0
Szkoda go trochę.Bardzo mocny turniej w jego wykonaniu.Chyba najlepszy atakujący nawet.
1
Ten wek będzie piękny.Siata,wiele ciekawych meczów,derby Madrytu,Live-Chelsea..nic tylko oglądac :D
0
Wszystkie mecze wygrywają a to coś znaczy.
0
Ale myśle że warto jednak przy wygranym secie sciągnac paru graczy z podstawy.Jeszcze przypadkowa kontuzja by się trafiła a przynajmniej odpoczną.