0

Taki szlagier Benitez vs Mourinho nie można ominąć. :D

0

A jak skończy z 30 to co powiesz?

0

A United z Newcastle?> :D

1

A jaka jest obecna filozofia Barcy?

0

No właśnie.Aż czasem szkoda chłopa było jak siedział na ławce i grał ogony.

0

W Barcelonie to nawet nie dotknął wolnego xD

2

I grałby po 2 minuty na mecz.

1

Nie wiem,ale mam nadzieję ze go wykupią bo w Barcelonie to chłop nic nie osiągnie póki jest Lusito.

0

Myślisz ze by wygryzł Suareza?

1

Nawet nie trzeba wchodzic bo wiadomo kto tam będzie :v

0

Khabib,Janik,Bedorf

0

Tact.

1

Jest szansa coś wyciągnac to sobie przypomniała :v

0

Dizisiaj dużo osób grało Seville.Taką formę mają że wstyd było nie spróbowac.Nawet dziadki w sts'ach mówili ,,graj Seville '':v

1

No i wpadła brameckza :v

8

Ten to co chwile zmienia zdanie :v

21

Transfer Matsa to bylo mistrzowo swiata. Na zadnego innego bramkarza bym nie zamienil.

1

Nie przypominam sobie takich liczb np Dembele gdy graliśmy z ogórami :v

1

Ten luz jego uwielbiam.Wszystko robi tak łatwo :D

0

Tottenham mocno osłabiony.Bez Eriksena czy Aliiego może byc im cięzko a do tego brakuje Dembele czy Vertoghena.Oby to Barcelona wykorzystała.

1

Do dziś mam tą giereczke na półce :p

25

Zaraz flashscore mi wybuchnie.

0

Tez chyba ten obejrze. Najciekawszy sie wydaje

0

Jaki meczyk ogladacie?

0

Gdzieś na początku wrzesnia,ale już wrócił do treningów także niedlugo będzie grał.

0

Kontuzja.

1

Wystarczy że Ronaldo wróci. :v

0

No chyba nie.Tylko Cristiano.

1

Aj ta Brooke do dzis mi sie sni. Chyba trzeba wrocic do tego serialu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?