0

Pochwal się Florek,ile eurasów obstawiłes?

1

Przecież to jest genialne.
Sweter mu załozyłem na głowe xD

1

No co ty...gdzie Romanowi do Socjopaty.Przepaść.

13

Pewnie tutaj świruje z nami na LR :v

2

Ale to było piękne co zrobił Thiago.Mrrr :D

13

A przeszkadza Ci?

0

No właśnie..próbuj ,może się uda :D

1

Ciężko to widze.City pewnie bez problemu ,ale United może wygrac 1:0 i tyle z tego będzie.

0

Indiana póki co 3 winy i 2 porażki także łatwo nie będzie.Odejście LeBrona strasznie wpłyneło na Cavs.Brakuje lidera a Love takim nie jest.Niby jest paru fajnych młodych grajków ,ale moze to byc poprostu za mało na po.

0

Bedzie przełamanie czy wpiernicz z Indianą ? :p

1

Ja jednak skuszę się na Boston bo uwielbiam Irving'a a pózniej sie przeniose na ekipke LeBrona :v

1

No i pięknie.Jeszcze NBA dzisiaj wlatuje na rejon.Genialna noc się szykuje :D

0

A jeszcze nie dawno było mistrzostwo ligue,półfinał ligi mistrzów :D

1

54:40 Antonella *.*

2

Zlatan na spokojnie mógłby jeszcze pograć w Europie.Kto wie ,może do Realu na rok czy coś.

0

Ogladalem troche i powiem ci ciezko to wyglada. Z kim nastepny mecz jest?

0

Z tego co słyszałem to Mbappe to najlepsza karta do 450k w całym fut.

1

A ja tam mimo wszystko go lubie słuchać.Widac ze się stara i jest zawsze przygotowany.Głos tez nie ma taki zły.

0

Magia klasyku.O tym meczu można mówic i mówić.Dużo jest fajnych meczy np derby manchesteru,derby londynu czy cos innego ,ale klasyk to klasyk. :D

1

Święcicki to taki świr że masakra :D Szkoda ze tylko godzinke trwało :c

1

Noo cud generale ,ale naprawda fajna i ciekawa jest :D

25

Ale dzisiaj świetna wyszła la liga loca.Bez Pola a do tego z Ćwiąkim i Święcickim.Polecam każdemu :v

3

Zdecydowanie James. To jest tzw one man army. Ile juz meczow obejrzalem gdzie LeBron w pojedynke je wygral. On ma wszystko.Number one obecnie na swiecie.

0

Kouli dzisiaj klasa.Co gasił Cavaniego czy Mbappe to głowa mała :v

1

Powiedzmy sobie szczerze że obaj to nie jest poziom Barcelony.Ale z dwoja złego wole Rafe.

0

Cieszy mnie że powoli wyrabia sobie swoje miejsce w podstawowej 11.Póki co transfer na wielki + .

2

Misiek,wypij za moje zdrowie i będzie gitara :D

10

No i dobrze.Tak grający Arsenal zasługuje na top3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?