Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pochwal się Florek,ile eurasów obstawiłes?
1
Przecież to jest genialne.
Sweter mu załozyłem na głowe xD
1
No co ty...gdzie Romanowi do Socjopaty.Przepaść.
13
Pewnie tutaj świruje z nami na LR :v
2
Ale to było piękne co zrobił Thiago.Mrrr :D
13
A przeszkadza Ci?
0
No właśnie..próbuj ,może się uda :D
1
Ciężko to widze.City pewnie bez problemu ,ale United może wygrac 1:0 i tyle z tego będzie.
0
Indiana póki co 3 winy i 2 porażki także łatwo nie będzie.Odejście LeBrona strasznie wpłyneło na Cavs.Brakuje lidera a Love takim nie jest.Niby jest paru fajnych młodych grajków ,ale moze to byc poprostu za mało na po.
0
Bedzie przełamanie czy wpiernicz z Indianą ? :p
1
Ja jednak skuszę się na Boston bo uwielbiam Irving'a a pózniej sie przeniose na ekipke LeBrona :v
1
No i pięknie.Jeszcze NBA dzisiaj wlatuje na rejon.Genialna noc się szykuje :D
0
A jeszcze nie dawno było mistrzostwo ligue,półfinał ligi mistrzów :D
1
54:40 Antonella *.*
2
Zlatan na spokojnie mógłby jeszcze pograć w Europie.Kto wie ,może do Realu na rok czy coś.
0
Ogladalem troche i powiem ci ciezko to wyglada. Z kim nastepny mecz jest?
0
Z tego co słyszałem to Mbappe to najlepsza karta do 450k w całym fut.
1
A ja tam mimo wszystko go lubie słuchać.Widac ze się stara i jest zawsze przygotowany.Głos tez nie ma taki zły.
0
Magia klasyku.O tym meczu można mówic i mówić.Dużo jest fajnych meczy np derby manchesteru,derby londynu czy cos innego ,ale klasyk to klasyk. :D
1
Święcicki to taki świr że masakra :D Szkoda ze tylko godzinke trwało :c
1
Noo cud generale ,ale naprawda fajna i ciekawa jest :D
25
Ale dzisiaj świetna wyszła la liga loca.Bez Pola a do tego z Ćwiąkim i Święcickim.Polecam każdemu :v
3
Zdecydowanie James. To jest tzw one man army. Ile juz meczow obejrzalem gdzie LeBron w pojedynke je wygral. On ma wszystko.Number one obecnie na swiecie.
5
Ktoś miał pecha bo 90 tysiaczków drogą nie chodzi :D
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44657115_1915535101834413_3104147515369324544_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=01b3649d697bc580636412a26e6514d6&oe=5C4FA1D2
0
Kouli dzisiaj klasa.Co gasił Cavaniego czy Mbappe to głowa mała :v
1
Powiedzmy sobie szczerze że obaj to nie jest poziom Barcelony.Ale z dwoja złego wole Rafe.
0
Cieszy mnie że powoli wyrabia sobie swoje miejsce w podstawowej 11.Póki co transfer na wielki + .
4
No to jedziemy meczykiem :D Juve czy United?
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44761712_1782723678520279_3896901334640623616_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=0c3f2c4af0b4a96fccc80d5aa4a0976a&oe=5C4DA0B4
2
Misiek,wypij za moje zdrowie i będzie gitara :D
10
No i dobrze.Tak grający Arsenal zasługuje na top3.