Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem fanem ,ale często oglądam United i fajnie gra.Kreatywny i lubi grac do przodu.Trochę lipa że trenuję ich siwy .
1
Wlasnie mnie obudzil :c
1
Na tej fazie już nie ma słabych zespołów.My w formie też potrafimy narobić problemów :D
0
A może więcej by się działo z przodu?Pózniej samemu Messiemu cięzko było.
0
To już wolałbym podjąć ryzko i wpuścic np Munira.
0
A może własnie trzeba było zaryzykować Denisem albo Munirem.
0
Wątpie czy się doczekamy Munira na boisku.
0
Czemu głupotą?
0
#LA RAMBLA
15
Kurde ah ta mafia.Taka zła.Wszystko robią przeciwko Barcelonie :D
2
Dembele to jeszcze nic.
>Przegrywaj 2:1
>Wiesz że musisz jakoś zareagować i wpuscic ludzi którzy mogą odmienic losy gry
>Wpuszczasz Rakiticia.
1
Rewelacja :)
1
Nie oto chodzi.Serbia gra jak pipy i mam nadzieje ze odpadna w nastepnej fazie
0
Tak to jest jak jestes zalezny od innych. :v
0
To trochę słabo z ich strony.Niezbyt sportowo to wygląda.Wiadomo lepiej nas przepuscic niz Francuzów :v
0
I teraz pytanie czy Serbia jest poprostu słaba czy my tacy zajebisci :v
0
A ja się ciesze jak urwe 2 czy tam 3 stówki :v
0
Munir za Suareza ,ale to raczej niemożliwe
3
Sam nie wiem...niby mam kompa,laptopa i tv ale ciezko ogladac pare rzeczy naraz xD
1
Dla fanów Cs'a dzisiaj odbędzie się finał Majora o 19.Zmierzą się Na'Vi vs Astralis a więc dwie najlepsze ekipy obecnie na świecie :]
https://pbs.twimg.com/media/DnukwPXU8AAoBEo.jpg:large
23
The sun :v
0
Tez mi się tak wydaje.Wilder w ringu czuje się jak w dzungli.To nie człowiek to zwierze.Jeszcze ma ten niesamowity zasięg ramion.A moc w łapach nieprawdopodobną,
12
Akurat Antka można polubic bo nigdy się nie wywyższa czy cos.Nie obraza przeciwników i ma do nich szacunek.Cwaniaczkiem to jest polski tyson a mianowicie A.Szpilka :v
0
Ale on ma mlotki w tych lapach.
Masakra.Normalny czlowiek raczej by tego nie przetrwal.
0
Joshua klepie go na łeb w 1 rundzie.
0
@jakdxb @Janiama
Dzięki chłopaki :3
0
A z tej grupy wychodzą 2 zespoły czy jak ? I ile zostały meczów do końca
Z góry dzieki za odpowiedz
1
Plusem duzym jest to ze ogarnia Hiszpanski.
0
Tez mi się spodobał i słucham jako normalnego utworu a nie jako diss.Ogólnie Em jest stworzony do dissow,jego linijki to poezja dla moich uszu.
0
Astralis.dev ich zmiecie :D