0

Nie jestem fanem ,ale często oglądam United i fajnie gra.Kreatywny i lubi grac do przodu.Trochę lipa że trenuję ich siwy .

1

Wlasnie mnie obudzil :c

1

Na tej fazie już nie ma słabych zespołów.My w formie też potrafimy narobić problemów :D

0

A może więcej by się działo z przodu?Pózniej samemu Messiemu cięzko było.

0

To już wolałbym podjąć ryzko i wpuścic np Munira.

0

A może własnie trzeba było zaryzykować Denisem albo Munirem.

0

Wątpie czy się doczekamy Munira na boisku.

0

Czemu głupotą?

0

#LA RAMBLA

15

Kurde ah ta mafia.Taka zła.Wszystko robią przeciwko Barcelonie :D

2

Dembele to jeszcze nic.
>Przegrywaj 2:1
>Wiesz że musisz jakoś zareagować i wpuscic ludzi którzy mogą odmienic losy gry
>Wpuszczasz Rakiticia.

1

Rewelacja :)

1

Nie oto chodzi.Serbia gra jak pipy i mam nadzieje ze odpadna w nastepnej fazie

0

Tak to jest jak jestes zalezny od innych. :v

0

To trochę słabo z ich strony.Niezbyt sportowo to wygląda.Wiadomo lepiej nas przepuscic niz Francuzów :v

0

I teraz pytanie czy Serbia jest poprostu słaba czy my tacy zajebisci :v

0

A ja się ciesze jak urwe 2 czy tam 3 stówki :v

0

Munir za Suareza ,ale to raczej niemożliwe

3

Sam nie wiem...niby mam kompa,laptopa i tv ale ciezko ogladac pare rzeczy naraz xD

1

Dla fanów Cs'a dzisiaj odbędzie się finał Majora o 19.Zmierzą się Na'Vi vs Astralis a więc dwie najlepsze ekipy obecnie na świecie :]
https://pbs.twimg.com/media/DnukwPXU8AAoBEo.jpg:large

23

The sun :v

0

Tez mi się tak wydaje.Wilder w ringu czuje się jak w dzungli.To nie człowiek to zwierze.Jeszcze ma ten niesamowity zasięg ramion.A moc w łapach nieprawdopodobną,

12

Akurat Antka można polubic bo nigdy się nie wywyższa czy cos.Nie obraza przeciwników i ma do nich szacunek.Cwaniaczkiem to jest polski tyson a mianowicie A.Szpilka :v

0

Ale on ma mlotki w tych lapach.
Masakra.Normalny czlowiek raczej by tego nie przetrwal.

0

Joshua klepie go na łeb w 1 rundzie.

0

@jakdxb @Janiama
Dzięki chłopaki :3

0

A z tej grupy wychodzą 2 zespoły czy jak ? I ile zostały meczów do końca
Z góry dzieki za odpowiedz

1

Plusem duzym jest to ze ogarnia Hiszpanski.

0

Tez mi się spodobał i słucham jako normalnego utworu a nie jako diss.Ogólnie Em jest stworzony do dissow,jego linijki to poezja dla moich uszu.

0

Astralis.dev ich zmiecie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?